Instagram'dan telif hakkı ihlali içerikli mesaj gelmesi

Bugün aynı mesaj bana da geldi instagrmbusinesslfrom dolandırıcı mıdır çünkü link tıkladığımda çift güvenlik olduğu için izin istemeye başladı sizce ne yapmalıyım?

bugün başıma geldi linkte tıkladım rastgele bir kullaınıcı adı girdim ihlal yaptınız çıktı yani dolandıırcı olduğunu anladım hemen şişfre değiştirdim ik faktörlü doğrulamam açık hesap gider mi ? yada önerebileceğiniz bir şey varmı numra değişikliği fln

ona baktımda zaten de linke tıklayınca hesabınız gider diyor benden eposta şifresi flnda istemedi zaten 30 dk sonra o heesap ins
tagram kullaıncısı oldu

Dolandırıcıların atmadığı takla yok. Saflar herkesi kandırdıklarını zannediyorlar. Bana zamanında ne mesajlar geldi, ne aramalar oldu da bir tanesine karşılık vermedim. Hatta biri ile özel de atıştım. Adam inandırmaya ısrarcı, vazgeçmiyor da. İnanmayın böyle şeylere. Hiçbir kurum, kuruluş size özel olarak mesaj atmaz.

Dolandırıcıların atmadığı takla yok. Saflar herkesi kandırdıklarını zannediyorlar. Bana zamanında ne mesajlar geldi, ne aramalar oldu da bir tanesine karşılık vermedim. Hatta biri ile özel de atıştım. Adam inandırmaya ısrarcı, vazgeçmiyor da. İnanmayın böyle şeylere. Hiçbir kurum, kuruluş size özel olarak mesaj atmaz.
doğru sonrasında hesapları çalıp o hesaplarla farklı dolandırıcılık yapılıyor suç size kalıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı