Instagram'dan yurt dışı telefon alınır mı?

markosben

Hectopat
Makaleler
2
Yurt dışı telefon almak istiyorum ancak nereden alacağımı bir türlü bulamadım. İnsagram üzerinden satış yapan sayfalar var. Fiyatlarda çok uygun. Konum yerleri falan var gelip ofisimizden teslim alabilirsiniz diyorlar. Güvenilir mi sizce? Fiyat neden uygun diye sordum ve farklı döviz birimi ile satın alarak abd'den getirdiklerini söylediler.

Yurt dışı telefon almak istiyorum ancak nereden alacağımı bir türlü bulamadım. İnsagram üzerinden satış yapan sayfalar var. Fiyatlarda çok uygun. Konum yerleri falan var gelip ofisimizden teslim alabilirsiniz diyorlar. Güvenilir mi sizce? Fiyat neden uygun diye sordum ve farklı döviz birimi ile satın alarak abd'den getirdiklerini söylediler.

Ben güvenemedim şahsen.

Yurt dışı telefon almak istiyorum ancak nereden alacağımı bir türlü bulamadım. İnsagram üzerinden satış yapan sayfalar var. Fiyatlarda çok uygun. Konum yerleri falan var gelip ofisimizden teslim alabilirsiniz diyorlar. Güvenilir mi sizce? Fiyat neden uygun diye sordum ve farklı döviz birimi ile satın alarak ABD'den getirdiklerini söylediler.

Değil hocam. Telefonlar replika. iPhone kimlğinde Android'ler. Sakın paranızı kaptırmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı