Çözüldü Instagram'ı silip yükledikten sonra giriş yaparken koşullar veri ilkesinin çıkmaması normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mahmutcan19055

Picopat
Daha fazla  
Telefona Instagram'i indirdim karşıma girince gizlilik ilkesi yani koşullar ve veri ilkesi geldi kabul ettim. Sonra Facebook ile giriş yapamadığım için Instagram'ı geri sildim. Sorun şu ikinci indirmede o koşullar ve veri ilkesi girerken karşıma gelmedi neden gelmedi? Yani silip geri indirdim giriş yaptım bir daha gelmedi koşullar ve veri ilkesi.

Çözüm
Kanka onu demiyorum ilk indirdim kurdum Instagram'i geldi kabul ettim sonra Facebook ile giriş gelmedi için Instagram'i sildim tekrar yükledim bu sefer karşıma gelmedi sözleşme.

Kardeşim OKB hastasıyım benim için önemliydi yorumun peki.

Yukarıda bahsettiğim senin konunla alakalı değil ekstra bilgi verdim. Senin konunda daha önce kabul ettiğin zaman bir dosya oluşturuldu. (büyük ihtimalle rootsuz erişilemeyen bir klasöre) ve kabul ettiğin bilgisi yazıldı o dosyaya. Şu an yüklediğin için de o dosyayla iletişime geçti Instagram ve oradaki metinleri kabul etti verisini okuyarak bir daha metin çıkarmadı.
Kardeş sana bir soru soracağım.

Kardeş sana bir şey danışmak istiyorum.

Kardeşim sana bir şey danışmak istiyorum.

Kardeş bir şey danışmak istiyorum Google Chrome girdim Teknosa yazdım karşıma fotodaki kısım geldi ilk 3 4 tanesini ara dedim sorun yok ama 5 ya da 6. Teknosa'yi ara dedim bildirim kısmında bir şey belirdi rahatsız etti beni uyarı gibi bir şey geldi virüs mü sence telefona saldırı mı oldu? Casus mu?

Kardeş bir şey danışmak istiyorum şimdi Google Chrome girdim Teknosa yazdım karşıma fotodaki kısım geldi ilk 3 4 tanesini ara dedim sorun yok ama 5 ya da 6. sıradakini ara dediğimde ararken bildirim paneline uyarı geldi saatin yanındaki panele korktum virüs mü bulaştı telefona saldırı mı gerçekleşti ne oldu anlamadım.

Yok kardeş virüs bulaşmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı