Çözüldü Instagram'ın açığı var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bedirhan6663

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Instagram hesabım çalındı. Çalan kişden çalmak istiyorum. Bir arkadaşım bir aralar yapıyordu ona sordum. Tam olarak söylemedi. Şunları söyledi Linux kullanmıyorum. Phishing değil. Brute Force değil. Instagram açığımı diye sordum buna cevap olarak doğru hesapla girince şifre deneme hakkı sıfırlanıyor dedi. Kolay değil dedi ve sadece eskiden olan bir uzantı ile belli bir tarayıcıdan yapılıyor dedi. Bu arkadaşımın bahsettiği ne olabilir? Bu açık olarak benim bildiğim eski internete bağlanan Nokia tuşlu telefonlarda Instagram şifre unuttum kısmına girince kullanıcı adı verince altta yıldızlı olarak verdiği e-posta adresi görünüyordu ama bu arkadaşımın yaptığına dair en ufak bir fikrim yok yardımcı olabilir misiniz? Tanıdığı bir yakınından öğrenmiş sanırım. Sizin de tanıdığınız biri varsa ona sorabilir misiniz? Bunu bulursak büyük olay olur çünkü gayet iyi bir yöntem gibi duruyor. Hacker arkadaşlarınızla paylaşın da çabucak bir yolunu bulalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternette hiçbir yasal sitede hack dersi verilemez. Sebebi ise hack dersi verenlerin direkt olarak tespit edilip hapise atılmasıdır. Geçen günlerde de Youtube'a siber savunma hakkında video atan birisi çok açık bir şekilde anlattığı için 6 ay hapis yattı. Kısaca lütfen bilen arkadaşlar bilse de yazmasın. Bu işler şaka değil boş yere hapis yatarsınız. Konunun da kapanmasını rica ediyorum.
Arkadaşlar, Instagram hesabım çalındı. Çalan kişden çalmak istiyorum. Bir arkadaşım bir aralar yapıyordu ona sordum. Tam olarak söylemedi. Şunları söyledi Linux kullanmıyorum. Phishing değil. Brute Force değil. Instagram açığımı diye sordum buna cevap olarak doğru hesapla girince şifre deneme hakkı sıfırlanıyor dedi. Kolay değil dedi ve sadece eskiden olan bir uzantı ile belli bir tarayıcıdan yapılıyor dedi. Bu arkadaşımın bahsettiği ne olabilir? Bu açık olarak benim bildiğim eski internete bağlanan Nokia tuşlu telefonlarda Instagram şifre unuttum kısmına girince kullanıcı adı verince altta yıldızlı olarak verdiği e-posta adresi görünüyordu ama bu arkadaşımın yaptığına dair en ufak bir fikrim yok yardımcı olabilir misiniz? Tanıdığı bir yakınından öğrenmiş sanırım. Sizin de tanıdığınız biri varsa ona sorabilir misiniz? Bunu bulursak büyük olay olur çünkü gayet iyi bir yöntem gibi duruyor. Hacker arkadaşlarınızla paylaşın da çabucak bir yolunu bulalım.
Böyle bir şey mümkün olamaz bana göre.

Şu Apple'ın açığını bulup Apple tarafından ödüllendirilen çocuk gibi mi? Sende Instagram'ın açığını bulup sana 100 milyon takipçili hesap hediye edilmesini mi istiyorsun?

Buraya yazmasaydın o zaman. Ayrıca soran olmadı.
Söylese teşekkür edersiniz. Ayrıca sormuşsunuz. Konuya gelirsek: hesabı Instagram'ın sunduğu kurtarma yöntemleri ile kurtaramıyorsanız adli işlem başlatın.
Sonuçta insan yapımı. Mutlaka yüzlerce açık vardır. Önemli olan onları bulmak. Benim açık olarak kastettiğim ana ekranda değil, kodlarda olan açık.
Ekranda olan şeyler nasıl yapılıyor? Kodlar ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı