install.apk zararlı olabilir mi?

caylakdonanimci

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar
Dün yanlışlıkla Android cihazıma bir APK indirdim. Bu uygulama zararlı olabilir mi? Uygulamayı merak edip kurduğumda benden hiçbir izin istemedi. Antivirüs programı indirip telefonu taradım ve sorun bulunmadı ancak telefonumda coin ile ilgili borsalar olduğundan içim rahat etmiyor.

Az öce VirusTotal'de APK dosyasını tarattım sonuçları incelediğinizde herhangi sorun var diyebiliyor musunuz?
Teşekkür ederim.

Merhaba, arkadaşlar.
Dün yanlışlıkla Android cihazıma bir APK indirdim. Bu uygulama zararlı olabilir mi? Uygulamayı merak edip kurduğumda benden hiçbir izin istemedi. Antivirüs programı indirip telefonu taradım ve sorun bulunmadı ancak telefonumda coin ile ilgili borsalar olduğundan içim rahat etmiyor.

Az öce VirusTotal'de APK dosyasını tarattım sonuçları incelediğinizde herhangi sorun var diyebiliyor musunuz?
Teşekkür ederim.

Zararlıdır yüksek ihtimalle kurmayın silin.

%99 virüs o dosya. Keşke kurmadan önce sorsaydınız. Herhangi bir siteye girerken çıkan reklamlardan veya otomatik açılan sitelerden kendiliğinden iniyor. Uygulamayı ana menüde bulabileceğinizi sanmıyorum. Ayarlardan uygulamalara girin, büyük ihtimal isimsiz olacaktır. Onu kaldırın. İsimsiz bir dosya yoksa iyice bakın yabancı gelen bir şey görürseniz yazın.

Geri
Yukarı