İnstalock karakter seçmek kötü bir şey mi?

Oasiss

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar LoL'e yeni başladım Bronz IV'üm, çoğunlukla girdiğim takımlardaki kişiler direkt seçeceği karakteri seçiyor başta derecelide, chate bir şeyler yazmıyorlar. Bu doğru mu?

Dostum zaten dereceli girersen herkesin koridoru belli oluyor, karmaşa bile çıkmıyor. Çünkü çoğu kişi iyi oynadığı çarı alıyor. Ama normal seçim girersen instalock devreye giriyor, direk seçiyor insanlar.

LoL gibi bir oyunda zaten sıra var seçerek giriyorsun ancak.
Valorant'ta yapılırsa ailevi değerlerin kötü şeyler kazanması söz konusu. :D
Adabı vardır hoş bir davranış değil bir el de Sage oyna ne olacak. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba LoL'e yeni başladım bronz IV'üm, çoğunlukla girdiğim takımlardaki kişiler direkt seçeceği karakteri seçiyor başta derecelide, chate bir şeyler yazmıyorlar. Bu doğru mu?

LoL'de instalock atması kötü bir şey değil ama takımla konuşup combo yapabilecekleri karakterler alırlarsa oyunu kazanmanız daha kolay olabilir.

LoL gibi bir oyunda zaten sıra var seçerek giriyorsun ancak.
Valorant'ta yapılırsa ailevi değerlerin kötü şeyler kazanması söz konusu. :D
Adabı vardır hoş bir davranış değil bir el de Sage oyna ne olacak. :D

Ben Sage instalock attım diye küfür yemiştim 😀

Fark etmez dostum, kendine güvendiğin karakteri alman önemli başkası için oynama kendin için oyna.

Gerçekten bu konuda insta locku savunanları görmek şaşırttı da eloların bronz, gümüş olduğunu görünce de çok şaşırmadım. Üstteki arkadaşın dediği gibi derecelide roller yazdığı için sorun oluşturmaz ama kapalı seçimde kimin hangi role gideceği belli olmadığı için yazman doğru olur. Sonra tartışma çıkmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı