Instreet üniversite öğrencilerine taksitli ayakkabı veriyor mu?

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi ınstreet üniversite öğrencilerine taksitli ayakkabı veriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenci olmakla ne alakası var onu anlamadım? Açık hesap olarak mı soruyorsun?
Hocam, sporjinal üni öğrencilerine taksitle ayakkabı veriyor . Bunu yapan başka bir mağaza var mı ? Diye merak ediyorum .

Hocam, sporjinal üniversite öğrencilerine taksitle ayakkabı veriyor. Bunu yapan başka bir mağaza var mı? Diye merak ediyorum.

Yani şimdi internetten baktım da bu tarz taksit işlerini küçük firmalar yapıyor genelde. Ödemede gecikme olduğu anda avukata veriyorlar borcunuz kadar da avukat masrafı çıkıyor yani gereksiz. Onun yerine gidin kredi kartına taksite böldürün çok çok bir miktar vade farkı ödersiniz ama kafanız rahat olur.

Yani şimdi internetten baktım da bu tarz taksit işlerini küçük firmalar yapıyor genelde. Ödemede gecikme olduğu anda avukata veriyorlar borcunuz kadar da avukat masrafı çıkıyor yani gereksiz. Onun yerine gidin kredi kartına taksite böldürün çok çok bir miktar vade farkı ödersiniz ama kafanız rahat olur.
Kredi kartı kullanmıyorum hocam . Başımı ağrıtmak istemiyorum.

Kredi kartı kullanmıyorum hocam. Başımı ağrıtmak istemiyorum.

Bu tarz taksit işlerinde başınız daha çok ağrır. Kredi kartı kullanmayı bilmeyenler için baş ağrıtacak bir şey. Ben de öğrenciyim 18 yaşından belli de kredi kartı kullanıyorum henüz 1 kere bile gecikme olmadı çok şükür.

Kredi kartı kullanmıyorum hocam. Başımı ağrıtmak istemiyorum.

Ödeme yapmadığınızda halanıza teyzenize kadar arama ihtimalleri var o yüzden söylüyorum internette mağduru çok.

Bu tarz taksit işlerinde başınız daha çok ağrır. Kredi kartı kullanmayı bilmeyenler için baş ağrıtacak bir şey. Ben de öğrenciyim 18 yaşından belli de kredi kartı kullanıyorum henüz 1 kere bile gecikme olmadı çok şükür.

Ödeme yapmadığınızda halanıza teyzenize kadar arama ihtimalleri var o yüzden söylüyorum internette mağduru çok.
Ödememi düzgün yaparım o konuda sıkıntı yok . Ama kredi kartı durumuna negatifim.

Geri
Yukarı