Ucuza ve taksitli orijinal ayakkabı nereden alınır?

Elysiony

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Tarih
Arkadaşlar malum ülkenin ekonomisi belli zaten çok bir fiyat farkı beklemiyorum tek isteğim taksitli olsun yeter. Orijinal sitesinin daha altında satan bir mağaza, Online site ya da sosyal medya sayfaları biliyor musunuz? Çakmalara da para veresim yok.

Tercihlerim: Nike Air Force, Adidas süperstar, Puma roma.

Size önerim; ayak sağlığınıza dikkat edin. Böyle replika giymek yerine, daha uygun fiyatlı olan orijinal ürünleri giymek daha mantıklı diye düşünüyorum.

En basitinden örnek ayakkabı:

Vay arkadaş ayakkabı almayalı uzun zaman olmuş fiyatları görünce kendimden geçtim bir süperstar olmuş 2000 TL bu ne ya. Elimde en son aldığım Adidas terrex model bir ayakkabı onu da 300'e almıştım.

daha marka da alınmaz olmuş.

Size önerim; ayak sağlığınıza dikkat edin. Böyle replika giymek yerine, daha uygun fiyatlı olan orijinal ürünleri giymek daha mantıklı diye düşünüyorum.

En basitinden örnek ayakkabı:

Sağ olun hocam bu benim de işime yarar.
ben de aydın Nazilli taraflarındayım

Nike ın Factory Outlet adı altında bir çok yerde mağazaları var, piyasa fiyatının altında çok güzel ayakkabılar bulabilirsin. İkitelli Deppo Site AVM de var Zeytinburnu Olivium da var, basın ekspreste Star City avm de var, İzmit Outlet Center da var.

Yada şöyle bir şey önerebilirim, boyner in sitesinden istediğin ayakkabıyı beğen hopi kampanyaları ile bazen 2000 TL alışverişe 500 TL indirim uyguluyor.( Daha alt baremlerde mevcut mesela 500 e 150 TL gibi) Bu şekilde istediğin ayakkabının hem orjinalliğinden emin olursun hem de bir tık uyguna almış olabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı