Insurgency Açılmıyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar normalde hiçbir problem yokken ara ara oynadığım Insurgency'i bayadır oynamıyorum. Dün gireyim dedim fakat Steam'den açıyorum oyunda, İnsurgency olarak gözüküyorum. Sonra oyun hiç açılmadan 2-3 saniye sonra çevrimiçine geri dönüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna yeni güncelleme geldi, muhtemelen bununla alakalı. Oyunun dosyalarını yenilemeyi dene daha sonra bilgisayarı yeniden başlat. Eğer bu işe yaramaz ise o zaman destek ile iletişime geçmeni öneririm.

Yukarıdaki yöntemler olmazsa rapor paylaşın:

Yukarıdaki yöntemler olmazsa rapor paylaşın:

Dosyaları doğrulamayı denedim fakat olmadı rapor linki aşağıdadır:

Ekran kartım R7 370, sürümü ise 19.9.2.

Arkada;
  • Equalizer Apo
  • Team Viewer
  • Origin ve ESET çalışıyor

Fakat belki buraya yazmak doğru olmaz ama 1 saat önce bir şey fark ettim. Bu Bilgisayar/Özellikler'e girdiğimde RAM ve İşlemci kısmı "YOK" olarak gözüküyor bununla alakalı olabileceğini düşünüyorum. Birkaç yerde CMD'ye bazı kodlar yazdırıyorlardı ve MSConfig'den ayarlar yaptırıyorlardı hepsini denedim ama olmadı ve arada bir Windows Defender ve ESET Koruması Kapalı mesajı geliyor. ESET'e girdiğimde açık şekilde gözüküyor virüs taraması yaptım hem normal, hem de güvenli modda fakat ilk normal yaptığımda 50-60 adet virüs buldu AdwCleaner sonrasında güvenli modda yaptım hiç virüse rastlamadı yeniden başlattığımda sorun hala çözülmemişti.

Buradan güncel ekran kartı sürücüsünü yükleyin:

Windows sürümünüzü de güncelleyin:

Yeni konular

Geri
Yukarı