Insurgency Sandstorm vs Forza Horizon 4

Spiny

Femtopat
Daha fazla  
Bu iki oyunu alma arasında kaldım. Sizce hangisini almam daha iyi olur?
(Maksimum 50 TL olacak şekilde kendi oyun önerilerinizi yapabilirsiniz)
Gerçekçi FPS oyunlarını severim araba oyunlarını severim sadece hikayeli oyun almayı pek düşünmüyorum. Online olursa iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.

Gerçekçi FPS oyunlarını severim araba oyunlarını severim sadece hikayeli oyun almayı pek düşünmüyorum. Online olursa iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.

Bende ikisi arasında kaldım büyük ihtimal Forza alacağım bence R6 da alabilirsiniz Forza veya R6 alırsanız Discord verin ekliyim

Şimdiden teşekkürler.

Hocam FH4 online rezaletti, ben ve birkaç arkadaşımın başına ara sıra gelen bir sıkıntı var ki oyundan soğumamı sağladı. Co-Op yarışlarda sorun yok ancak sadece oyuncuların olduğu yarışlar ve mini oyunlar arasında yirmi dakikaya varan beklemeler olabiliyordu. Tabi açık dünyada rastgele insanlarla kavşaktan kavşağa yarışırken bir anda yedi sekiz kişilik bir kalabalık haline gelmeniz çok zevkli.

Bende ikisi arasında kaldım büyük ihtimal Forza alacağım bence R6 da alabilirsiniz Forza veya R6 alırsanız Discord verin ekliyim.

R6 kütüphanemde mevcut oynuyorum aktif olarak çok güzel oyun.
Forza alırsanız hangi paketini önerirsiniz.
Spiny#6153 Discord'um burada.
Hocam FH4 Online rezaletti, ben ve birkaç arkadaşımın başına ara sıra gelen bir sıkıntı var ki oyundan soğumamı sağladı. Co-op yarışlarda sorun yok ancak sadece oyuncuların olduğu yarışlar ve mini oyunlar arasında yirmi dakikaya varan beklemeler olabiliyordu. Tabi açık dünyada rastgele insanlarla kavşaktan kavşağa yarışırken bir anda yedi sekiz kişilik bir kalabalık haline gelmeniz çok zevkli.

Aynen hocam ben de birkaç yerde rastladım dediğiniz şeye o yüzden arada kaldım acaba Insurgency Sandstorm mu alsam diye.
Teşekkürler yanıtınız için.

Forza zaten almıştım 2 ay önce falan da. Bende Insurgency Sandstorm alsam mı diye düşünüyorum şu an. Gerçekçi shooter oyunları severim.

R6 kütüphanemde mevcut oynuyorum aktif olarak çok güzel oyun.
Forza alırsanız hangi paketini önerirsiniz.
Spiny#6153 Discord'um burada.

Aynen hocam ben de birkaç yerde rastladım dediğiniz şeye o yüzden arada kaldım acaba Insurgency Sandstorm mu alsam diye.
Teşekkürler yanıtınız için.
Atamadım isos#4692 atar mısınız

Geri
Yukarı