Intel 1000M ve 4 GB RAM'li sistem Valorant kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 7

alidz5252

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.

Valorant indirmek istiyorum fakat bilgisayarım kaldırır mı diye emin değilim. Yaklaşık 9, 10 senelik bir dizüstü bilgisayarım var. Bilgisayarımla şu anda aktif olarak League of Legends oynuyorum. Bilgisayarım kaldırır mı bilmiyorum. Size danışmak istedim. PC özelliklerimi aşağıya yazıyorum.

İşlemci: Intel(R) Celeron(R) CPU 1000M @ 1.80GHz, 1800 MHz, 2 Çekirdek, 2 Mantıksal İşlemci
RAM: 4 GB RAM
Grafik Kartı: Intel(R) HD Graphics

Son düzenleyen: Moderatör:
Akıcı oynamanız zor gibi 2 çekirdek bir işlemci ile.

Öncelikle merhaba.

Valorant indirmek istiyorum fakat bilgisayarım kaldırır mı diye emin değilim. Yaklaşık 9, 10 senelik bir dizüstü bilgisayarım var. Bilgisayarımla şu anda aktif olarak League of Legends oynuyorum. Bilgisayarım kaldırır mı bilmiyorum. Size danışmak istedim. PC özelliklerimi aşağıya yazıyorum.

İşlemci: Intel(R) Celeron(R) CPU 1000M @ 1.80GHz, 1800 MHz, 2 Çekirdek, 2 Mantıksal İşlemci
RAM: 4 GB RAM
Grafik Kartı: Intel(R) HD Graphics
Açar ama 50 fps bile göremezsiniz.

sana tavsiyem google can you run it yaz ordan valorant yaz ve sistemin kaldırıyormu gör :D aama söyleyim 4gb valo kaldırmaz ve ekran kartın yok

Valorant minimum Core 2 duo falan istiyor hocam. İşlemci odaklı bir oyun olduğu için bu işlemciyle oyunu oynayamazsınız. Ayrıca işlemci odaklı olsa da ekran kartınızın olması da şart. Anladığım kadarıyla onboard kullanıyorsunuz. Yine de oyunda 40-50 fps ile istikrarlı bir şekilde oynayan oyunculara rastlıyorum. Siz de grafikleri en düşüğe çekerek deneyebilirsiniz.

Sana tavsiyem Google can you run it yaz oradan Valorant yaz ve sistemin kaldırıyor mu gör :D aama söyleyim 4 GB Valorant kaldırmaz ve ekran kartın yok

Benim de yok 250 FPS ortalama oynuyorum onu ne yapacağız?

Yeni konular

Geri
Yukarı