İntel 1156 uyumlu anakart tavsiyesi

isocry11

Hectopat
Makaleler
1
Elimde 1156 pin Intel® Core™ i5-760 Processor (8M Cache, 2.80 GHz) işlemci var. 1156 pin foxcon anakartım bozuldu nasıl temin edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır P5 serisi anakartlar 775pin soketli işlemcilerle uyumlu, 1156pin işlemciyle o anakartı kullanamazsın. Artık 1156pin anakart üretilmiyor ama kenarda köşede bulunan bilgisayar dükkanlarında bulabilirsin sanırım 1156pin işlemcileri destekleyen anakart.

Hayır P5 serisi anakartlar 775pin soketli işlemcilerle uyumlu, 1156pin işlemciyle o anakartı kullanamazsın. Artık 1156pin anakart üretilmiyor ama kenarda köşede bulunan bilgisayar dükkanlarında bulabilirsin sanırım 1156pin işlemcileri destekleyen anakart.

Teşekkür ederim internette buldum bir iki büyük sitede ilanı var ama bir türlü şu internetten alışverişe ısınamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden böyle bir düşünceye sahipsin? Günümüz şartlarında internetten alışveriş en güvenli yollardan biri. Bence artık siz de internetten alışverişe geçmelisiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı