Intel 13400F vs AMD 7600X

Bahadır Özmen

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Anakart ve işlemci eksiğim var alacağım bugün fakat ne almam gerektiğini bilmiyorum kararsızım hikayeli oyun odaklı oynayacağım.
ASUS TUF RTX 3070 Ti ekran kartına sahibim
750 watt Cooler Master
Cooler Master H500 kasam var toplama yaptım RAM'lerim 32 GB 3600MHz.
AMD sıcak diyorlar bilemedim ileri dönük sistem olacak önümüzdeki sene mart, nisan aylarında RTX 4070 alıp takarım iki bilgisayar olduğu için çıkan 3070 Ti diğer kasaya.

AMD burada Intel'i tokatlar fakat daha fazla güç tüketimi var. Intel ise istersen DDR4 takabiliyorsun. Oyun testleri birbirine çok yakın AMD birkaç oyunda 10-15 FPS fark atmış ama karar sizin.

AMD burada Intel'i tokatlar fakat daha fazla güç tüketimi var. Intel ise istersen DDR4 takabiliyorsun. Oyun testleri birbirine çok yakın AMD birkaç oyunda 10-15 FPS fark atmış ama karar sizin.
Şimdi burada şöyle birşey var elimde ddr 4 3600 MHz ram var satma gerek yok diğer pcde takılı zarar etmem ama fazladan 5 k para harcayıp ram almam lazım - yanı bu

Şimdi burada şöyle birşey var elimde ddr 4 3600 MHz ram var satma gerek yok diğer pcde takılı zarar etmem ama fazladan 5 k para harcayıp ram almam lazım - yanı bu

5K vermene gerek yok çok iyi seviyede bir RAM istemiyorsan. AMD bu sokete yeni geçtiği için bence uzun soket ömrü sebebiyle her türlü değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı