İntel 4690k ve 3800TL bütçeli PC toplama

bugraozturk23

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bir PC topladım yine içime kurt düştü. Sizce iyi mi ? BF4 CS:GO GtaV ultra-highda çalıştırır mı ? Birde kaç sene bana güzelce oyun oynatır ? Güç kaynağı yeterlimi ve işlemci soğutucu olarak ne almalıyım ? MSİ toplamak istedim. Kasanın içindeki renk uyumuna önem verdiğim ve siyah kırmızı uyumunu sevdiğim için böyle bir pc topladım. Önerilerinizi beklerim.

Toplama Pc Msi.jpg

toplama pc msi 2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağı 650W yeterli, bu sistem güzel oyun oynatır BF4 'u ultrada oynatır ama 60 fps veremeyebilir. Birazcık kısarsınız sorun ortadan kalkar.
İlk başta işlemci soğutucu almayın eğer OC yapmayacaksınız. V300 bende var takır takır çalışıyor ama az bir farkla daha iyi bir şey alınabilir. Eğer kuruş fazla vermek istemiyorum diyorsanız V300 alınır kullanılır.

GTX770 1080P Ultra da MSAA, FXAA, Ambient Occulusion vs.. herşey açık stabil 60 fps veremez multiplayerda. Ama ince ayar yapılırsa çok iyi oynatır.

@bugraozturk23 Seçtiğiniz monitörü bir süre kullandım ve kesinlikle önermiyorum. Görüntü açıları düşük ve sadece vga girişi mevcut. Hem bu bileşenlere yakışmaz hem de fiyatını hakeden bir monitör değil.

@Meza Sistemde gtx 970 yok mu? Ben yanlış mı görüyorum? Ve @krsdhan arkadaşa katılıyorum. Güzel sistem ve bende v300 kullanıyorum. Memnunum ama denildiği gibi daha sağlıklı olmasını istiyorsan önerilen ssd lerden bakabilirsin.

Merhaba arkadaşlar. Ben bir PC topladım yine içime kurt düştü. Sizce iyi mi ? BF4 CS:GO GtaV ultra-highda çalıştırır mı ? Birde kaç sene bana güzelce oyun oynatır ? Güç kaynağı yeterlimi ve işlemci soğutucu olarak ne almalıyım ? MSİ toplamak istedim. Kasanın içindeki renk uyumuna önem verdiğim ve siyah kırmızı uyumunu sevdiğim için böyle bir pc topladım. Önerilerinizi beklerim.

Eki Görüntüle 51043
Eki Görüntüle 51044

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı