Intel Arc 750 sisteme görüntü gelmiyor

Devilpeks

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı: Intel Arc 750.
Anakart: MSI Pro H610M-E
İşlemci: i3-12100F

Driver güncelleme yapmıyordu, DDU ile sildim ve tekrar açıldığında driverı yüklemek istediğimde yüklemiyordu ve ayrıca ekran kartını görmüyordu. Intel Support uygulamasında bar sorunu olduğu söylüyordu, bu nedenle BIOS girdim ve sanırım dediklerinden başka yanlış bir şey yaptım ve şu anda ekran açılmıyor (no signal). Ne yapmam gerekiyor?

Hocam tüm kabloları çıkar. Psu düğmesini kapat. Psu kablosunu da çıkar. Ekran kartını çıkar. Vidaları unutma.

Bios pilini çıkar. 20 dakika bekle. Geri tak. Ekran kartını da düzgünce tak vidala. Tüm kabloları geri tak. Psu düğmesini aç. HDMI kablosunu ekran kartına tak.

Monitör kablosunu söküp takmadınız değil mi bu işlemleri yaparken? Bazen yanlışlıkla anakarta görüntü kablosunu takanlar oluyor, işlemcide grafik kartı olmadığından monitöre görüntü gel

Monitör kablosunu söküp takmadınız değil mi bu işlemleri yaparken? Bazen yanlışlıkla anakarta görüntü kablosunu takanlar oluyor, işlemcide grafik kartı olmadığından monitöre görüntü gelmez.
Hayır efendim hala ekran kartına takılı

Hocam tüm kabloları çıkar. Psu düğmesini kapat. Psu kablosunu da çıkar. Ekran kartını çıkar. Vidaları unutma.

Bios pilini çıkar. 20 dakika bekle. Geri tak. Ekran kartını da düzgünce tak vidala. Tüm kabloları geri tak. Psu düğmesini aç. HDMI kablosunu ekran kartına tak.
Dediklerin haricinde display port ile bağlıyorum ekran kartına fark eder mi

Yeni konular

Geri
Yukarı