Elektronik Intel Arc A750, i3-12100F 12400 TL

Ana sayfadaki ilk kasaya (12, 499 TL) tıklayın açılır. Planet-mınor olan.

Kasa pahalı bu arada. ARC770 özelleştirmesi için +7k para istiyor. Ben 3K'ya özelleştirmiştim. Devasa bir zam gelmiş. Bu kasa 10k falandı.

Yazılımları düzeltiliyor ve performansı gayet iyi. Siz 2022'den kalmışsınız hocam. Biraz geriden geliyorsunuz. Kart her ay güncelleme alıyor.

Fark etmez yine de AMD veya nwidanın yanından geçemez hocam yapmayın sanki bilmiyormuş gibi...

Fark etmez yine de AMD veya NVidia'nın yanından geçemez hocam yapmayın sanki bilmiyormuş gibi...
Kartı bizzat ben kullanıyorum.

Ayrıca performans bağımında biraz daha zorlarsa RTX 3070 ile yarışacak hale gelecek.

Ayrıca performans bağımında biraz daha zorlarsa RTX 3070 ile yarışacak hale gelecek.
Sistemdeki kart A750, A770 değil hocam.

Kullanabiliyor olabilirsiniz testler ortada AMD veya NVIDIA kadar kaliteli bir kart değil ben kullanmazdım önermiyorumda lâkin bu kendi görüşüm tabii. Siz kullanıyormuşsunuz güle güle kullanın ben secimimi nwdiadan yana yaptım hem AMD hem NVIDIA kullandım NVIDIA çok daha kaliteli geldi hem teknoloji hem yazılım olarak o sebebten nwida öneriyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı