Intel Arc A750 ile ReSize BAR açılmalı mı?

Hocam drıverı kurup BIOS'a gırıp ReSize BAR'ı acsa PC'ye bır sıkıntı olur mu MSI H610 m anakart.

Bir de mevcut degıl mı sıstem de.

Teorik olarak ReSize BAR zarar vermez. Ama cihazın ReSize BAR desteği muhtemelen yok, NVIDIA'ya özgü bir özellik diye biliyorum. Detayına net hakim değilim ancak.

Teorik olarak ReSize BAR zarar vermez. Ama cihazın ReSize BAR desteği muhtemelen yok, NVIDIA'ya özgü bir özellik diye biliyorum. Detayına net hakim değilim ancak.

AMD buldu bu teknolojiyi. Nvidia'ya özgü değil. Sonrasında Intel de getirmişti aynı teknolojiyi.

Olsun hocam ben PC'ye zarar gelir korkuyusla acma dedım arkadasa zarar gelmezse actırıyıorum.

Zararı olmaz. İşlemcinin ekran kartı VRAM'ine 256 MB'lık parçalar hâlinde değil bir bütün olarak erişmesini sağlıyor. Zarar verebilecek bir yanı yok.

AMD buldu bu teknolojiyi. Nvidia'ya özgü değil. Sonrasında Intel de getirmişti aynı teknolojiyi.

Zararı olmaz. İşlemcinin ekran kartı VRAM'ine 256 MB'lık parçalar hâlinde değil bir bütün olarak erişmesini sağlıyor. Zarar verebilecek bir yanı yok
fps artısı kesın olur degıl mı hocam kusura bakmayın cok bılgım yok

AMD buldu bu teknolojiyi. NVIDIA'ya özgü değil. Sonrasında Intel de getirmişti aynı teknolojiyi.

Zararı olmaz. İşlemcinin ekran kartı VRAM'ine 256 MB'lık parçalar hâlinde değil bir bütün olarak erişmesini sağlıyor. Zarar verebilecek bir yanı yok.

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Sağ olun.

FPS artısı kesın olur degıl mı hocam kusura bakmayın cok bılgım yok.

Olur.

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Sağ olun.

Olur.

drıver sonrası mı acılmalı oncesı mı veya farkedıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı