Intel Arc A750 tabanlı yayın ve video için sistem önerisi

SlmbnEmirann

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yayın yapmak ve videolar çekmek için bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Bu bilgisayarımda da i3 12100F işlemci ve Intel Arc A750 ekran kartı kullanacağım. Hatta daha net olmak gerekirse,
500GB M.2 depolama
GIGABYTE H610M H 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart
GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 (X2)
POWER BOOST FURY 550W 80+ 120mm Fanlı PSU
Ve söylediğim işlemci ve ekran kartının olduğu bir hazır sistem almayı düşünüyorum. Sistemin fiyatı 11.199TL. Bana yayın veyahut video çekerken zorluklar yaşatır mı ya da sizin önerebileceğiniz daha güzel bir hazır sistem vs var mıdır acaba?

Merhaba, yayın yapmak ve videolar çekmek için bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Bu bilgisayarımda da i3 12100F işlemci ve Intel Arc A750 ekran kartı kullanacağım. Hatta daha net olmak gerekirse,
500GB M.2 depolama
Ve söylediğim işlemci ve ekran kartının olduğu bir hazır sistem almayı düşünüyorum. Sistemin fiyatı 11.199TL. Bana yayın veyahut video çekerken zorluklar yaşatır mı ya da sizin önerebileceğiniz daha güzel bir hazır sistem vs var mıdır acaba?
O PSU olmamış.

500GB M.2 depolama
PSU 600W olsa ve daha kaliteli bir markadan olsa güzel sistem. Bir arkadaş demişti burada A750 çok güç harcıyor diye. Bu arada A750 rakiplerine oranla daha ucuz ve güzel bir kart. PSU'yu yükseltirseniz güzel sistem.

PSU 600W olsa ve daha kaliteli bir markadan olsa güzel sistem. Bir arkadaş demişti burada A750 çok güç harcıyor diye. Bu arada A750 rakiplerine oranla daha ucuz ve güzel bir kart. PSU'yu yükseltirseniz güzel sistem.
Boşta güç tüketimi biraz fazla bir ayar yaparak güç tüketimi azalıyor.

3060 veya 3060 Ti yayın konusunda her koşulda ihtiyacını görecektir tabii ki oynayacağın oyunlar da önemli.

RTX 3060'lı sistemler genel olarak uçuk fiyatlara çıkabiliyor ben en düşük 12.799TL'ye İtopya da bulmuştum o sistemi de düşünmedim değil lakin A750 hem daha düşük hem de 3060 klasmanında denildiği için kararsız kaldım.

O PSU olmamış.

Evet maalesef ki bunu biliyorum yapabilirsem aynı markanın 650W'ını alabilirim o zaman nasıl olur acaba?

A750 testlerine bakmıştım ve de görünüşü falan da hoşuma gidiyor kartın ama maalesef ki Power Supply yetersiz, bunu biliyorum yapabilirsem aynı markanın 650W'ını alabilirim o zaman nasıl olur acaba?

Bu daha iyi ancak illa A750 istiyorsanız bilmem.

Sinerji'ye hiç güvenemiyorum yahu, hani o yüzden ben İtopya'dan bakıyorum. Hatta size şöyle göstereyim;

Bu sistemlere bakıyorum açıkçası direkt hem en ucuz olarak hem de aynı şekilde fiyat performans olarak güzel duruyorlardı

Son düzenleme:
Evet maalesef ki bunu biliyorum yapabilirsem aynı markanın 650W'ını alabilirim o zaman nasıl olur acaba?

A750 testlerine bakmıştım ve de görünüşü falan da hoşuma gidiyor kartın ama maalesef ki Power Supply yetersiz, bunu biliyorum yapabilirsem aynı markanın 650W'ını alabilirim o zaman nasıl olur acaba
Powerboost zaten sakat. En azindan fsp falan alın.

Powerboost ve rampage almayın.

Geri
Yukarı