Intel Atom N450 laptop ile ne yapılabilir?

Makaleler
1
Yer
İspanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İş yerinde sıkıldığım için eski laptop aldım 100 TL'ye ancak yapacak bir şey bulamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? Lütfen mario oynarsın gibi dalga geçici sözler söylemeyiniz. İyi forumlar.

1644570622788.png

YouTube'da video izleme amaçlı kullanılabilir. Çok fazla bir şey yapamazsınız.

Üzgünüm fakat Mario oynamaktan başka pek yapabilecek bir şeyiniz de yok. Gta Vice City veya 3, zorlarsanız San Andreas veya Max Payne 2 gibi nostalgia oyunları oynayabilirsiniz. Çift çekirdekli bile değil yalnızca “tek” çekirdekli bir işlemci ve gerçekten günümüze göre çok çok hantal kalması muhtemel. Ayrıca integrated graphics (dahili grafik) kısmında da detaylı bir bilgi bulunmuyor. Saydığım oyunları bile kasıla kasıla oynamanız söz konusu olabilir.

Bir şekilde TV'nize bir medya oynatıcısına dönüştürebilirsiniz.

Bu arada benim bir zamanlar Atom Z3735F vardı, NFS MW 2005 ve NFS Carbon gibi oyunları oldukça akışkan oynatıyordu. Age Of Empires 2 HD Edition, Asphalt 8 gibi oyunları sıkça oynardım.

Bir şekilde TV'nize bir medya oynatıcısına dönüştürebilirsiniz.

Bu arada benim bir zamanlar Atom Z3735F vardı, NFS MW 2005 ve NFS Carbon gibi oyunları oldukça akışkan oynatıyordu. Age Of Empires 2 HD Edition, Asphalt 8 gibi oyunları sıkça oynardım.
Fakat bahsettiğiniz işlemci dört çekirdekli ve 2014’de çıkmış. Açık ara fark atıyor n450’ye.

Geri
Yukarı