Intel B960 sistemde Windows 7 kullanılır mı?

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 10 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
Merhaba.

1640512768916.png

Bu oyuları oynuyorum özellikle ETS 2 ve Zula, Roblox, Left 4 Dead 2 oynuyorum.

1640512824988.png

Şu sistemde Windows 7 yararlı olur mu? Aslında mennumum 8.1'den ama abi gereksiz uygulamalar bazen saçma hatalar oyun hataları oyun açtığımda çok yavaşlamadı Windows durması yani (Windows'la ilgili şeylere basamıyorum örnek başlat menüsü ) ne kurabilirm bu sisteme? Bir de Windows 7 olur mu? Bir de bu sistem 9 yıllık ve Windows 7 kurulu gelmişti aslında normal aldığımda 8.1 dahi yoktu :) bir şey daha diyemim Windows 7 aslında kullanacağım ama uygulama indirince bayağı o kadar yavaşlıyor ki uygulama açıyorum 10 20 sn de. Ne kurayim bu sisteme?

Windows 8.1 iyidir kalın bence, Windows 7 ile performans açısından pek de fark yok.

Okudun değil mi yazdıklarımın hepsini çözümü varsa kalırım zaten.

Yani şu an kullandığınız işletim sistemi iyi. Ama ben görmek istiyorum derseniz Windows 7 deneyebilirsiniz.

Biliyorum iyi olduğu Windows 7 de denemedim zaten yaşadım onunla 7 yıl.

Windows 10 superlite adı altında geçen sürümler var oyun odaklı diyorlar ona bakalilirsin.

Windows 10 bu sisteme yaramaz bir de ben senin dediklerini denedim hatta daha fazlasını performans vermiyor tüm oyunlarda.
Başka cevaplar?

Okudun değil mi yazdıklarımın hepsini çözümü varsa kalırım zaten.

Biliyorum iyi olduğu Windows 7 de denemedim zaten yaşadım onunla 7 yıl.

Windows 10 bu sisteme yaramaz bir de ben senin dediklerini denedim hatta daha fazlasını performans vermiyor tüm oyunlarda.
Başka cevaplar)
Xtreme Lite OS 10 deneyin.

Çalıştır'a "services.msc" yazıp bazı hizmetleri kapatabilirsin. Disk Temizleme programıyla gereksiz dosyaları sil. Yine işe yaramazsa Windows 7 veya Linux dağıtımlarından herhangi birini deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı