Çözüldü Intel Bağdaştırıcısı hatası nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HalePlace

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar. CS:GO'da 4:3 yaptığımda ekran da siyah barlar oluşuyor. Ben de YouTube'dan birkaç video izledim ve çoğu Intel grafikleri kontrol merkezinden yapıyor. Bende yapmaya çalıştığımda şu hatayı veriyor: Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

1611935506196.png

Çözüm
NVIDIA Denetim Masası'ndan gerçekleştirmen gerekiyor bu ayarı. Yapmak içinse;

Masaüstüne sağ tıklayarak NVIDIA Denetim Masası'nı aç > Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla > Ölçeklendirme kısmına geldikten sonra tam ekran olarak seçip alttaki ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmını GPU yap ve onun altındaki "Oyunlar ve programlar tarafından belirlenen ölçeklendirme modunu geçersiz kıl" yazısının kutucuğunu işaretleyerek uygula de.

Masaüstüne sağ tıklayarak NVIDIA Denetim Masası'nı aç > Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla > Ölçeklendirme kısmına geldikten sonra tam ekran olarak seçip alttaki ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmını GPU yap ve onun altındaki "Oyunlar ve programlar tarafından belirlenen ölçeklendirme modunu geçersiz kıl" yazısının kutucuğunu işaretleyerek uygula de.

Çözüm

Masaüstüne sağ tıklayarak NVIDIA Denetim Masası'nı aç > masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla > ölçeklendirme kısmına geldikten sonra tam ekran olarak seçip alttaki ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmını GPU yap ve onun altındaki "oyunlar ve programlar tarafından belirlenen ölçeklendirme modunu geçersiz kıl" yazısının kutucuğunu işaretleyerek uygula de.

Sağ olun hocam. Yapabildim.

@KITT ben youtubedada baktım ama hala bulamadım nasıl yapcağımı :(
"AMD black bar fix" gibi şeyler yazarsan çıkacaktır bir sürü sonuç.

Örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı