Intel bilgisayarda AMD dosyası var

Hocam eskiden bunlar ortaktı. Normal yani. Baştan aşağı AMD PC de alsanız yine bir yerlerde Intel görürsünüz. Aynı şey Intel için de geçerli. Ellemeyin yani.

Hocam niye bozuldunuz? @zeki1981

Hocam eskiden bunlar ortaktı. Normal yani. Baştan aşağı AMD PC de alsanız yine bir yerlerde Intel görürsünüz. Aynı şey Intel için de geçerli. Ellemeyin yani.

O ortaklık fi tarihinde idi güncel olarak bir ortaklık yok.
Ama Windows her iki platformada destek verdiği için bu tip dosyaları görmek olasılık dahilinde.

Görseller açılmıyor ama bilgisayarınıza sürücüleri yüklerken 3. parti bir şey mi kullandınız? Driver Booster gibi vs.

Hayır kullanmadım. Görselleri atıyorum.

Eki Görüntüle 1689191

1677910822992.png

1677910705949.png

1677910723806.png

Görseller bu şekilde. Virüslü müdür? Silmeli miyim? Bilgisayara format, virüs taraması vs. yapmalı mıyım?
Program Files X86'da var bu dosya.

O ortaklık fi tarihinde idi güncel olarak bir ortaklık yok.
Ama Windows her iki platformada destek verdiği için bu tip dosyaları görmek olasılık dahilinde.

Hocam iki tarafında diğerinden aldığı şeyler var. Ortaklıkları bitmiş te olsa hala aralarında lisans anlaşması tarzı şeyler var. AMD Intel'in X86'sını kullanıyor mesela. Ayrıca AMD işlemciler de bazı sürücüler Intel tarafından geliştirmiş.

Hocam iki tarafında diğerinden aldığı şeyler var. Ortaklıkları bitmiş te olsa hala aralarında lisans anlaşması tarzı şeyler var. AMD Intel'in X86'sını kullanıyor mesela. Ayrıca AMD işlemciler de bazı sürücüler Intel tarafından geliştirmiş.

Hocam yukarıda fotoğrafları bıraktım, normal midir?

Bende de AMD işlemcili RTX PC var Bluetooth ve internet sürücüleri Intel'in.

Normal yani herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı