Çözüldü Intel Call of Duty veriyor fakat alınamıyor!

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Preaks

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba Call of Duty Modern Warfare 2 2022 bugün çıktı. Intel 12. nesil işlemciye sahip olan insanlara bedavadan bu oyunu veriyor. Fakat şöyle bir sorun var ki.
Ücretsiz call of duty®: Modern warfare® II standard Edition kopyanızı indirin!
Oyunu alma sayfasına girdiğiniz de böyle bir yazı çıkıyor ise tek çözüm beklemektir.
Siteye bir çok insan bağlanmaya çalıştığı için, 2-3 saat sonra tekrar deneyin çözülüyor.
Çözüldükten sonra bu ekran gelecek ve hayırlı olsun.
1666946044916.png

Son düzenleme:
Çözüm
Bugün Battle net hesabını Intel hesabina bagladim ama oyun hala gelmedi lutfen yardimci olun.

Arkadaşlar tek çözüm beklemek değilmiş. Battle.NET hesabınızı Intel'in oyun sayfası ile bağladığınıza emin olunuz. Bağladığınızdan emin olduktan sonra eğer site üzerinde çökme problemi yok ise "Şimdi AL" butonu çıkıyor. Şimdi al butonuna basınız ve oyun artık bağladığınız Battle.NET hesabınızda!

1667023068625.png
Tamamdır hocam. 2 ay önce aldım sistemi anahtar alabiliyor muyum?
Paketin süresi 31 Ocak 2023'te bitiyor olarak gözüküyor ama anahtarı almak için bir son tarih var mıdır bilemiyorum. Örneğin ben Gaming.gen.tr üzerinden sistem aldığım için faydalandım. Aldığın şirketin Destek ekibine mail atarsan sana detaylı bilgi verirler muhtemelen.

Paketin süresi 31 Ocak 2023'te bitiyor olarak gözüküyor ama anahtarı almak için bir son tarih var mıdır bilemiyorum. Örneğin ben Gaming.gen.tr üzerinden sistem aldığım için faydalandım. Aldığın şirketin destek ekibine mail atarsan sana detaylı bilgi verirler muhtemelen.

Gaminggenden 1 Ağustos tarihinde aldım ben de sistemi.

ince hesaptan cuma günü 12 nesil işlemcili bir laptop aldım
yabancı sıtelere baktımda bu kampanyaya dahıl laptop acaba ınce hesaptan anahatarı alabılern oldu mu ?

İnce hesaptan intel işlemci aldım call of dury w2 verdi kod olarak sonra o koda intele girdim 28 ekimi bekleyin dedi ve dün gece intele girip yapmaya çalıştım Battle yönlendirdi orası telen lazım dedi ekledim. Ama kod vb gibi bişi gelmedi. Ücretsiz Call of Duty®: Modern Warfare® II Standard Edition kopyanızı indirin! Bilen, yapan biri varsa yönlendirsin lütfen
hocam bende 12 nesıl bır laptop kod u nasıl temın ettınız acaba kendılerı mı verdı sızmı maıl attınız ?

Son düzenleme:
incehasaptan aldım sonra intel için kod geldi telefona msj olarak ıntel için kodu girdim Sonra belirttiğim adımları yaptım ve sonunda oldu oyun efsane inemsi uzun sürdü ama değdi

Sabahtan beri her "Şimdi Al" dediğimde Ref.003 hatası veriyordu. Intel Destek'e mail attım. Akşam üzeri dönüş yapmışlar. Az önce "Şimdi Al" dediğimde sorunsuz şekilde hesabıma eklendi oyun.

İndirilebilir halde evet şu an.
Tam olarak nereye attınız Bende de böyle ne yapmalıyım yardım edin

Dosya Ekleri

• 1111.png
    1111.png
    59 KB · Görüntüleme: 63

Geri
Yukarı