Intel Celeron 1000M sistem için ücretsiz video kayıt ve düzenleme programı önerisi

Bloodmoon726

Hectopat
Daha fazla  
Mod arkadaşlar diğer konular sorunumu çözmedi onaylar mısınız?

Selamlar, YouTube kanalı açacağım fakat sesimi vermeyeceğim bunun için animasyonlu yazılar ekleyeceğim video düzenleme programı önerir misiniz? Oyun videosu falan çekmeyeceğim sadece ekran kaydı yapacağım. Video süresi maksimum 20 dk olur diye düşünüyorum. Ücretsiz düşük sistem için ekran kaydedici programına ihtiyacım var. Bandicam iyi fakat deneme sürümü var (deneme sürümü değil kısıtlı sürüm ona ne deniliyordu unuttum). Bandicam ile 10 dakika boyunca kayıt yapabiliyoruz ve üstte Bandicam sitesi oluyor. Yani asla Bandicam kullanmam zaten çoluk çocuk kullanıyor. İnternette o kadar aradım bulamadım. Video kaydedici olarak Fraps aklıma geldi fakat ayarlarından hiçbir şey anlamıyorum internete baksam da anlamıyorum sonra en kaliteli kayıt programı geldi o da OBS Studio ama yüksek sistem istiyor. Benim istediğim 720p veya 480P'de 30 FPS video çekebilmek. Camtasia 8 var bir de kullanayım mı? Video düzenleme programı olarak Sony Vegas nasıldır? Neyse artık sistem özelliklerimi aşağıya döküyorum.

Ekran kartı: Intel HD Graphics (4000, 3000 gibi rakamlar yok bunu da yazabilirseniz memmun olurum.)
İşlemci: Intel Celeron 1000M 1.80GHz 2 CPU.
RAM: 4 GB 1600MHz.
İşletim sistemi: Windows 10 Pro X64 Bit.
DirectX 12.
Not: Ekran kartı paylaşımlıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne HD 3000 ne de HD 4000, en beteri.
Ekran kartı: Intel HD Graphics (4000, 3000 gibi rakamlar yok bunu da yazabilirseniz memnun olurum.)
3. Nesil Intel® İşlemciler için Intel® HD Grafikler

Bu programları denendim iyiler ancak reklam koyuyolar videona. Microsoft Store'de movie maker programını kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı