Intel Celeron 847 sistem Valorant açar mı?

Kadir18764

Femtopat
Daha fazla  
RAM
6 gb ddr3
SSD veya HDD modeli
232 gb hdd
Ekran kartı
intel hd graphics sandy bridge (directx10)
İşlemci
intel celeron 847
Arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim. Çok Valorant oynamak istiyorum. Teşekkürler.
İşletim sistemi: Windows 7

Her ayardan kısıp oynasan belki... Diyordum ki işlemciye bir bakayım dedim, 1 ghz imiş. 2 olsa şansınız olurdu ancal şuan bir hayal gibi görünüyor. Can you run it internetten aratın gene de bakın bakalım minimum gerelsinimleri karşılıyor mu diye.

Arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim. Çok Valorant oynamak istiyorum. Teşekkürler.
İşletim sistemi: Windows 7

Açar ama inanilmaz kasar hatta açmazda RAM 6 o yüzden bir en azından başlangıç ekranı görürsün.

Her ayardan kısıp oynasan belki... Diyordum ki işlemciye bir bakayım dedim, 1 GHz imiş. 2 olsa şansınız olurdu ancal şu an bir hayal gibi görünüyor. Can you run it internetten aratın gene de bakın bakalım minimum gerelsinimleri karşılıyor mu diye.

Hocam gerek yok ben baktım açmayı boş ver 0 FPS gösteriyor RAM 8 olarak yaptım bir de.

Her ayardan kısıp oynasan belki... Diyordum ki işlemciye bir bakayım dedim, 1 GHz imiş. 2 olsa şansınız olurdu ancal şu an bir hayal gibi görünüyor. Can you run it internetten aratın gene de bakın bakalım minimum gerelsinimleri karşılıyor mu diye.

Ben bir keresinde indirmiştim. Ama bana a D3D11 compatible CPU diye bir hata çıkmıştı.

Yani hocam bayağı kötü bir işlemciniz var. Yükseltebilme şansınız varsa yükseltin. Bu işlemcili anakartın geldiği ram de herhalde maksimum 4 falandır ki 6 gb rame çıkarmışsınız. Bu anakartın bundan daha iyi işlemciyi de desteklediğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı