Intel Celeron N2820 sistemde Tiny11 kullanılır mı?

ARCADE34

Hectopat
Yer
Merkez/Niğde
Daha fazla  
Meslek
Endüstri'de Bilişim okuyorum.
RAM
SK Hynix CL7 1066MHz 2GB DDR3L
SSD veya HDD modeli
WD Black 500GB HDD
Ekran kartı
Intel HD Graphics 1GB
Anakart
Lenovo Lancer 5A6
İşlemci
Intel Celeron N2820 2.13GHz 3.nesil 64bit
Selam. Ben özelliklerini yukarıda belirttiğim sisteme performans odaklı olmak için Tiny11 kurma kararı aldım sizce de bana Windows 10 LTSC 2019'dan daha yüksek bir performans verir mi?

Selam. Ben özelliklerini yukarıda belirttiğim sisteme performans odaklı olmak için tiny11 kurma kararı aldım sizce de bana Windows 10 LTSC 2019'dan daha yüksek bir performans verir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam attığınız videoda "22H2 Beta2(no sysreq)" olan iso'nun testi yapılmış ama ben en başta'da belirttiğim gibi 22H2 Beta1 kurmak istiyorum performans farkı olurmu? Videodaki adamın incelediği 3.6GB iken benim istediğim 3.0 GB.
Ekran Görüntüsü (174).png

Selam. Ben özelliklerini yukarıda belirttiğim sisteme performans odaklı olmak için tiny11 kurma kararı aldım sizce de bana Windows 10 LTSC 2019'dan daha yüksek bir performans verir mi?

RAM yetersiz + sistemde HDD var kesinlikle kullanılamaz kursanız bile aşırı hantal çalışır ve %100 disk kullanımı sorunu ile sürekli karşılaşırsınız.

RAM yetersiz + sistemde HDD var kesinlikle kullanılamaz kursanız bile aşırı hantal çalışır ve %100 disk kullanımı sorunu ile sürekli karşılaşırsınız.
Hocam ama NTDEV kendi kanlında Tiny11 tanıtımı yaparken ondada 2GB Ram + HDD var idi ve rahat rahat çalışıyordu.
Ekran Görüntüsü (175).png

Bu Windows 11'in ilk çıktığı sürümlerden şu anki sürüm hantal çalışır Windows 10 LTSC sürümü öneririm.
Hocam bende zaten Tiny11'in ilk sürümü olan Beta1'i kuracağım ve NTDEV kanalında yapılan tanıtım'da ise o kullanılıyordu. sadece hayır demeyin sebebinide söyleyin. "Hantal çalışır kurmayın" bitti yok öyle açıklayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı