Intel Celeron N2830 sistemde Windows 10 kullanılır mı?

EmirhanTR

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4
Ekran kartı
Intel HD graphics
İşlemci
Intel Celeron N2830
Steam de falan yazı çıkmaya başladı. Bilmem kaç gün sonra Windows 8.1 için çalışmayı durduracak diye. Ben de şimdiden sormak istiyorum. Windows 10'a geçmem benim için iyi olur mu? Sistemim yazılı burada. Oyunlar hakkında falan sıkıntı olur mu? Windows 10'un en hafif sürümü Windows 10 Home diye duymuştum.

Hayır. Ubuntu kullanabilirsiniz. Proton ile çoğu oyunu oynarsınız. Zaten o işlemciyle düşündüğüm kadarıyla CS:GO falan oynuyorsunuzdur değil mi?

Steam de falan yazı çıkmaya başladı. Bilmem kaç gün sonra Windows 8.1 için çalışmayı durduracak diye. Ben de şimdiden sormak istiyorum. Windows 10'a geçmem benim için iyi olur mu? Sistemim yazılı burada. Oyunlar hakkında falan sıkıntı olur mu? Windows 10'un en hafif sürümü Windows 10 Home diye duymuştum.
Linux mint kullan dayi. Ayni islemcili bilgisayara sahibim. CSGO bile oynadim bu sistemle.

Hayır. Ubuntu kullanabilirsiniz. Proton ile çoğu oyunu oynarsınız. Zaten o işlemciyle düşündüğüm kadarıyla CS:GO falan oynuyorsunuzdur değil mi?

CS:GO açsa oynarım :D

Linux Mint kullan dayi. Ayni islemcili bilgisayara sahibim. CS:GO bile oynadim bu sistemle.

Ben Windows'tan ayrılmayı pek düşünmüyorum. Windows'la büyüdük.

Linux Mint kullan dayi. Ayni islemcili bilgisayara sahibim. CS:GO bile oynadim bu sistemle.

Windows 10 Home Single sürümü benim için rahat mıdır? Tekrardan söylüyorum. Windows dışı başka bir işletim sistemi kullanamam. Hangi sürümde daha rahat olurum. Şu an Windows 8.1 Pro kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı