Intel Celeron N3060 ve HD Graphics hangi Pes oyununu kaldırır?

Okan Bey

Femtopat
Daha fazla  
Sistem gereksinimlerim: İşlemci=(Intel(r) Celeron(r) CPU N3060 1.60 GHz), RAM=4 GB, ekran kartı= Intel(r) HD Graphics 128MB.
Harici ekran kartı= 2 GB Intel HD Graphics.

Cevaplarsanız çok sevindirirsiniz beni.

2018, belki de 2019'a kadar açar ama oynatmaz. 2016 ve 2017'yi kasarak oynarsınız. En iyi performansı da 2013'te alırsınız.
Merhaba öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. İlginiz için teşekkürler sağ olun. Yaptığım araştırmalara göre pes 2013 ekran kartı minimum intel hd graphics 3000 üzerini kaldırıyor diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam gerçekten bu doğru mu?. Eğer kaldırmıyorsa sıkıntı değil 2012-11 i indirmeyi düşünüyorum.

Merhaba öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. İlginiz için teşekkürler sağ olun. Yaptığım araştırmalara göre pes 2013 ekran kartı minimum intel hd graphics 3000 üzerini kaldırıyor diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam gerçekten bu doğru mu?. Eğer kaldırmıyorsa sıkıntı değil 2012-11 i indirmeyi düşünüyorum.
Düşük ayarlarda sorun olacağını sanmıyorum.

Cevabınız için çok sağolun umarım oyun düşük ayarlarda açılır size güveniyorum . Yazın oyunu indirmeyi düşünüyorum. Açılmazsa da sağlık olsun önemli olan can sağlığı size sağlıklı günler dilerim.
Düşük ayarlarda sorun olacağını sanmıyorum.

Dediğiniz gibi oyunu düşük ayarlarda hiç kasmadan oynuyorum cevebınız için size çok teşekkür ederim. Allah razı olsun sizden.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı