Intel Celeron N4020 işlemcili Lenovo Ideapad okul için yeterli olur mu?

Loveless

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, kardeşim için bir dizüstü bilgisayar araştırıyoruz, bilgisayarı çoğunlukla okul için kullanacak, okuldaki çizim vb. projelerini yapması, ve bunları yapacağı programları kaldırması açısından uygun bir program arıyoruz, dediğimiz programlar AutoCad vb. gibi çizim programları, bunun dışında oyun vb. gibi bir amacımız pek yok, ufak bir araştırma sonucu aşağıdaki dizüstü bilgisayarı bulduk, sizce uygun mudur? Fikir belirtirseniz sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, kardeşim için bir dizüstü bilgisayar araştırıyoruz, bilgisayarı çoğunlukla okul için kullanacak, okuldaki çizim vb. projelerini yapması, ve bunları yapacağı programları kaldırması açısından uygun bir program arıyoruz, dediğimiz programlar AutoCAD vb. gibi çizim programları, bunun dışında oyun vb. gibi bir amacımız pek yok, ufak bir araştırma sonucu aşağıdaki dizüstü bilgisayarı bulduk, sizce uygun mudur? Fikir belirtirseniz sevinirim.

Hayır, işe yaramaz. AutoCAD açar açmaz makine kalıcı beyin hasarı yiyecektir.

AutoCAD'in "a" sını açmaz. Bütçeniz en az 12-13000 olması lazım AutoCAD için.

Ne yazık ki hocam, işlemcisi tablet işlemcisinden hallice.

Hocam almayın ben işlemcisi Intel Celeron N4000 olanı kullandım Windows 10 bile zor çalışdırıyor tüm hizmetleri kapatmışdım neredeyse

Peki AutoCAD 2014 için daha uygun bütçeli bir tavsiyeniz var mı hocam?

6000TL ve üstüne çıkabilirseniz 6500'e şu var. 6000TL altı hep Celeron işlemci hocam.

Geri
Yukarı