Intel Celeron sistem için işletim sistemi önerisi

muhammedsungur

Hectopat
Daha fazla  
Yukarıdada belirtidiğim gibi PC 2019 yapımı ama çok çok düşük bir PC ve buna rağmen Windows 10 ile geldi ama benim PC Windows da çok zorlanıyor (Zoom açıken Google açılırsa PC Zoom uygulamasını kapatıyor. Oderece yani, bunun yanı sıra PC'de sadece 32 GB HDD var. Zaten Windows 20GB, bu yüzden format attıktan sonra bile 8 GB ile başlıyor. Bana öyle bir şey önerin ki hem hafif oyun oynatsın hem de düşük sistem istesin.

3GB RAM.
32 GB HDD.
Intel Celeron 1.10GHz (kaçıncı nesil bilmiyorum)

Windows 7 + Kaspersky.
Ayrıca başka virüsler için Yanında Kaspersky Rescue Disk de elinde bulundurmalısın.

Depolama için 64GB gibi bir boyutta flash bellek alıp Windows 8.1 To Go ile kullanabilirsin. Tabi böylece taktığın flash bellek her zaman bilgisayarına takılı olur.
Eğer böyle yapmak istemezsen Windows 8.1 SL kurabilirsin.

Linux tarafında ise çok fazla seçeneğin var. KDE Neon'a bir bak derim. Manjaro KDE de olabilir.

@Unturned komik olan ne? Söyle de biz de gülelim. İşlemci modelini bilmeden Windows 8.1'i önerdim sonrasında da işlemci modelini sordum. İşlemcinin grafik birimi için 8.1'e destek olmayabilir.
Donanımların işletim sistemini destekleyip desteklemediğini bilmeden neden öneriyorsun?

Klasik toksiklerden, gülmeye devam et.
Hatanı yüzüne vurduk diye toksik mi olduk?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 ghost spectre öneririm YouTube kanlalarında paylaşıyorlar 2 yılı aşkın kullandım kredi kartı ile birçok alışverişim oldu hiçbir sorun yaşamadım.
Tavsiyem kurulumda superlite sürümü seçmenizdir.

Windows 10 ghost spectre öneririm YouTube kanlalarında paylaşıyorlar 2 yılı aşkın kullandım kredi kartı ile birçok alışverişim oldu hiçbir sorun yaşamadım.
Tavsiyem kurulumda superlite sürümü seçmenizdir.

Superlite toplamda 5 GB alan kaplıyor.
1703 en Lite sürüm bu: WIN10.PRO.1703.POTATO.EDITION.U2.X64.GHOSTSPECTRE
64 Bit sürüm haberiniz olsun 32 Bit ise derseniz link atarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı