Intel Celeron sisteme hangi Windows sürümü kurulmalı?

Merhaba, Intel Celeron 2 GB RAM 1 GB ekran kartına hangi Windows sürümünü kurmalıyım?
windows 7 en uygunu olur bence eski sistemimde de 2 gb ram 1 gb ekran kartı vardı wın 10 kullandım sorun yaşamadım ikisinide deneyip deneyimlerinize göre hareket etmeniz en doğrusu olur.

120 GB bir SSD alabilirsiniz.

Hocam 465 GB HDD var 300 GB boş yetersiz mi sizce.

Windows 7 en uygunu olur bence eski sistemimde de 2 GB RAM 1 GB ekran kartı vardı Windows 10 kullandım sorun yaşamadım ikisini de deneyip deneyimlerinize göre hareket etmeniz en doğrusu olur.

Hocam daha önce Windows 7 kullandım bu sistemde daha iyiydi ancak Chrome vs güncelleme yap diye sürekli uyardıgı için Windows 8 yükledim ama PC aşırı yavas Chrome anasayfayı 2 dakikada acıyor.

İlla Windows olacak demiyorsaniz performans odaklı bir işletim sistemi olan FydeOS kurabilirsiniz.
Windows olarak da 8.1 önerebilirim.

Merhaba, Intel Celeron 2 GB RAM 1 GB ekran kartına hangi Windows sürümünü kurmalıyım?

Windows bu sisteme işkence olur.
Linux Lite, lxle, wattos, antiX Linux dağıtımlarından hangisi hoşuna giderse kur. Lşnux Lite boşts 600-800 MB civarı RAM tüketir, Wattos ve lxle 300-400 MB civarı tüketir, antiX23 ise 150-200 MB RAM tüketir.

Hocam 465 GB HDD var 300 GB boş yetersiz mi sizce.

Hocam daha önce Windows 7 kullandım bu sistemde daha iyiydi ancak Chrome vs güncelleme yap diye sürekli uyardıgı için Windows 8 yükledim ama PC aşırı yavas Chrome anasayfayı 2 dakikada acıyor.

Yetersizlik değil. SSD daha hızlı ve rahat çalıştırır bilgisayarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı