Intel Centrino Wireless-N 1000 Güncellemeye Rağmen Sarı Ünlem Gösteriyor

Thykeee

Centipat
Daha fazla  
Selamlar sevgili arkadaşlar. Yaklasık 2-3 yıldır kullanmakta oldugum laptopumda 2 gün önce aniden internetım kesilerek başladı. Sorunum ekran görüntüsünde goruldugu gibi. Sılıp defalarca dogru drıverlerı hem Google'den bulup hem de kendılıgınden ındıren Driver Booster gıbı uygulamalardan yararlandım fakat düzelmedı. Defalarca yukleyıp PC'me restart attım. 10 defada 1 kez gelıyor. Sorunum duzelıyor, o da en fazla 1-2 saat. Lutfen yardımcı olun...

wireless.JPG

Driver yükleme programlarını asla kullanmayın. Yanlış ya da eski driver kuruyorlar donanım kimliğini atarsanız driver bulabilirim.

intel centrıno wireless n-1000 sıldıgım ıcın yok ama modelı bu
Hocam, zaten yeni sürücüsü yok.
Eski versiyonu yükleyip deneyin.
kurarken bogle bır hata alıyorum ustelık sıldıgım halde aygıtı

tec.JPG

evet sıldım dogru drıverı buldum sanırım ama 10 kere kurup restart atınca 1 kere gelıyor oda 1-2 saaat sonra gıdıyor :(

Aygıtı değil Driver'ı silmeniz lazım DDU ile silip tekrar yüklemeyi deneyin.
team wiewer gıbı yollarla pc me baglanıp yapma sansıznız varmı lutfen su ramazanda yuzumu guldurun...
team wiewer gıbı yollarla pc me baglanıp yapma sansıznız varmı lutfen su ramazanda yuzumu guldurun...
ddu dedıgınız bır uygulamamı ? lutfen cahıllıgıme verın

Team wiewer gıbı yollarla PC'me baglanıp yapma sansıznız var mı lutfen su ramazanda yuzumu guldurun...

DDU dedıgınız bır uygulama mı? Lutfen cahıllıgıme verın

Evet ama o sadece ekran ve ses sürücülerini kaldıran bir uygulama aklım karıştı bir an @Yener K. hocam el atalım şu olaya

Geri
Yukarı