Yazılım Intel Core 2 Duo 8400 ve 4 GB RAM'li sisteme işletim sistemi önerisi

hüseyin mertk

Centipat
Daha fazla  
Ben 4 GB RAM'li eski bir masaüstü bilgisayara hangi işletim sistemini kursam daha iyi çalışır? SSD alsam bir şey değişir mi?
Intel Core 2 Duo 8400 ve 4 GB RAM, ASUS p5ld2X anakart ve R7 240 4 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 4 GB RAM'li eski bir masaüstü bilgisayara hangi işletim sistemini kursam daha iyi çalışır? SSD alsam bir şey değişir mi?
Intel Core 2 Duo 8400 ve 4 GB RAM, ASUS p5ld2X anakart ve R7 240 4 GB.
SSD yokken 8.1 ya da 7, ssd varsa 10.

SSD almayı düşünüyorum ama 4 GB RAM'de Windows 10 zorlar mı acaba? Bir de W 8.1 hala kullanılırmı sizce?

SSD ve RAM yükseltmesi yapmanızı öneririm. Zira Windows 10 Ram'in 1 GB'ını harcar.

Ssd almayı düşünüyorum ama 4 GB ramde w10 zorlarmı acaba? Birde w 8.1 hala kullanılırmı sizce ?
Güvenlik destekleri falan gittiği için bence hayır fakat düşük sistemse mecbur.
4 yeter gibi eğer oyun oynamazsanız.
SSD de şart değil masraf yapasınız yoksa fakat yavaşlık yaşayabilirsiniz.

Güvenlik destekleri falan gittiği için bence hayır fakat düşük sistemse mecbur.
4 yeter gibi eğer oyun oynamazsanız.
SSD de şart değil masraf yapasınız yoksa fakat yavaşlık yaşayabilirsiniz.
Bilgisayara ram takamıyorum (anakart desteklemiyor) oyun olarakta CS:GO LOL gibi oyunlar oynuyorum SSD takıp 8.1 windows kursam sizce iyi bir performans alırmıyım? 60-80 FPS arası bile yeterli.

Bilgisayara RAM takamıyorum (anakart desteklemiyor) oyun olarak da CS:GO LoL gibi oyunlar oynuyorum SSD takıp 8.1 Windows kursam sizce iyi bir performans alır mıyım? 60-80 FPS arası bile yeterli.

Alırsınız.

Bilgisayara ram takamıyorum (anakart desteklemiyor) oyun olarakta CS:GO LOL gibi oyunlar oynuyorum SSD takıp 8.1 windows kursam sizce iyi bir performans alırmıyım? 60-80 FPS arası bile yeterli.
CS işi karanlık kuyu, CS2 çıkınca ne olacak betasını oynamış olarak ben de kestiremiyorum.
4GB oyun için yeter mi emin değilim bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı