Intel Core 2 Duo E8400 OC sorunu

Öncelikle BIOS'a girmeniz gerekli. Ardından "Exit" sekmesine gelin ve "Load Setup Defaults"a basın. Onaylama menüsü gelirse "Yes" diyin, ardından "Exit Saving Changes" diyin. Gelen kutucukta "Yes"e basın. Bu kadar.

Öncelikle BIOS'a girmeniz gerekli. Ardından "Exit" sekmesine gelin ve "Load Setup Defaults"a basın. Onaylama menüsü gelirse "Yes" diyin, ardından "Exit Saving Changes" diyin. Gelen kutucukta "Yes"e basın. Bu kadar.

Her ikisine de bastığımda "YES"li bir seçenek gelmedi. "OK" ve "Cancel" vardı. Ben de "OK"a bastım fakat yine donmalar olmakta. OC programında ekran kartına OC yaptıysam yeni ekran kartında olmaması lazım. Şu an yeniyi kullanıyorum.

MSI AfterBurner yazılımında "Reset" tuşuna bastığınızda ekran kartı normal ayarlara gelir. Donmalar donanımınızla ilgili olabilir.

MSI AfterBurner yazılımında "Reset" tuşuna bastığınızda ekran kartı normal ayarlara gelir. Donmalar donanımınızla ilgili olabilir.

Bence de, aklıma donanım geliyor ama neredeyse değişmeyen donanım kalmadı. İşlemcim, RAM ve anakartım kaldı emektar değişmeyen :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı