Intel Core 2 Duo E8600 Sistem FPS sorunu

trsamet

Centipat
Merhaba bilgisayarımı yeni topladım her şeyi yeni sistem özelliklerim ise şöyle.
Intel Core 2 Duo E8600.
AMD R7 240 2 GB DDR5 ekran kartı.
120 GB SSD.
400W High Power PSU.
4 GB RAM DDR2 800MHz.
PUBG Mobile oynarken HD ve akıcıda aynı değer FPS görüyorum akıcı da olsa HD'de olsa 33 FPS veriyor 17 tane güncellenmemiş Driver var fakat Driver Booster'den güncellemeye çalışırken bilgisayar yeniden başlıyor ve mavi ekran veriyor 5-6 defa yeniden başlayıp açılıyor ve sorun devam ediyor.

1- Driver booster kullanmayın. Sürücülerinizi Elle kurun.

2- PUBG Mobile değilde PUBG Lite gibi bir oyunda deneyin derim, Android Emulatorleri ahım şahım çalışmazlar ki PUBG Mobile 2080Tİ kartta bile kasa bilen bir oyun öyle düşünün :D.

1- Driver Booster kullanmayın. Sürücülerinizi Elle kurun.

2- PUBG Mobile değil de PUBG Lite gibi bir oyunda deneyin derim, Android Emulatorleri ahım şahım çalışmazlar ki PUBG Mobile 2080 Ti kartta bile kasa bilen bir oyun öyle düşünün :D.

Ekran kartımı kurmaya çalıştım fakat birden ekran mavi oldu ve reset attım düzeldi ama kurulmadı sebebi Windows'dan kaynaklanıyor olabilir mi?

Ekran mavi olunca biraz beklediniz mi? yoksa direkt resete mi bastınız 4-5 saniye bile beklemeden.

Birde Ekran kartı sürücünüzü indirirken Wİndows 8.1'i ve 32-bit ile 64-bit'i doğru seçtiğinizden emin misiniz?

Ekran mavi olunca biraz beklediniz mi? Yoksa direkt resete mi bastınız 4-5 saniye bile beklemeden.

Bir de Ekran kartı sürücünüzü indirirken Windows 8.1'i ve 32-Bit ile 64-Bit'i doğru seçtiğinizden emin misiniz?

O kadar bekledim olmadı ama
Ekran mavi olunca biraz beklediniz mi? Yoksa direkt resete mi bastınız 4-5 saniye bile beklemeden.

Bir de Ekran kartı sürücünüzü indirirken Windows 8.1'i ve 32-Bit ile 64-Bit'i doğru seçtiğinizden emin misiniz?

Bir de darboğaz durumu yaşama olasılığım yok değil mi?

DDU ile mevcut ekran kartı sürücülerini kaldırıp sonrasında elle "Doğru" bir şekilde indirip kurmaya ne dersin?

Onu yaptım fakat şöyle oldu AMD yüklendi ondan AMD tanıma işlemine geçti hızlı ayarları kullanı seçtim mavi ekran oldu özel ayarları kullandım yine mavi ekran oldu ama şu an ekran kartım yüklü gözüküyor fakat şöyle benim ekran kartım R7 240 ama R7 200 series yazıyor bundan bir sorun olur mu?

Yapman gereken seçimler bunlar, sonrada submit deyip Windows 8.1'i seçeceksin.
Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı