Intel Core 2 Duo Quad Q9400 sistemde oyun oynarken masaüstüne atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ghost SPECTRE

Hectopat
Merhabalar, oyun oynarken başlıkta da yazdığı gibi oyun birden masaüstüne atıyor ve kapanmış oluyor. Hem de 1 saniyede falan atıyor. Yani gecikmeli bile kapatmıyor oyunu. Hiçbir hata mesajı da çıkmıyor. Tüm driverlarım güncel. C++lar falan hepsi tamam. Format bile attım, düzelmiyor. Hemen hemen her oyunda aynı hatayı alıyorum. Ortalama saatte 1 oluyor ama bazen hiç olmadığı gibi; bazen de 10 dk'da bir oluyor. Daha önce Windows 7 kullanıyordum, onda da aynı sorunu yaşıyordum. Uzun vadede çok can sıkıcı bir durum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Sistem özelliklerim:
- Anakart: ASUS P5G41C-M LX.
- CPU: Intel Core 2 Duo Quad Q9400.
- GPU: AMD Radeon HD 6950.
- RAM: 6 GB.
- PSU: 500 Watt (Max: 625 Watt)

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef sisteminiz kötü.
Farkındayım :D ama sistemimin kötü olması oyundan atmasına sebep değil :) Arkadaşımla aynı yerden almıştık pc yi ve sistem özelliklerimiz aynı. Onda böyle bir sorun yok.
Maalesef sisteminiz kötü.
Farkındayım :D ama sistemimin kötü olması oyundan atmasına sebep değil :) Arkadaşımla aynı yerden almıştık pc yi ve sistem özelliklerimiz aynı. Onda böyle bir sorun yok.
Emin olmamakla birlikte WattMan hatası alıyor olabilirsiniz. Daha bilgili arkadaşlar sizi aydınlatacaktır.
Merhaba Wattman hatasını araştırdım. Bu hatanın olma ihtimali var. Ekran kartı na voltaj vermeyi, olmaz ise frenkasını düşürmeyi deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı