Intel Core 2 Duo sistemde işlemci yükseltme

Intel Core 2 Duo, LGA775 soket yapısına sahiptir. LGA775 soket yapısına sahip en güçlü işlemciler İntel Core 2 Quad serisidir, onlara bakabilirsiniz. Birde modlanmış İntel Xeon işlemciler var istersen Intel Xeon E5440 ve E5450'ye bakabilirsiniz. Eğer aynı anakart ile devam edecekseniz bu işlemcilere bakınız.

Şuan kullandığın anakarta i3 takamazsın ama 2. 3. Nesil i3 gücünde Quad işlemci takabilirsin.

Anakartını belirt. Destekliyorsa önerimizi yapalım.

Intel Core 2 Duo, LGA775 soket yapısına sahiptir. LGA775 soket yapısına sahip en güçlü işlemciler İntel Core 2 Quad serisidir, onlara bakabilirsiniz. Birde modlanmış İntel Xeon işlemciler var istersen Intel Xeon E5440 ve E5450'ye bakabilirsiniz. Eğer aynı anakart ile devam edecekseniz bu işlemcilere bakınız.
ya ben güzel bir işlemci arıyorum hangisi en iyisidir sence
Anakartın işlemci soketi LGA775 olduğu için i3 takamazsın senin için en uygunu XEON5450 ve almanızı öneririm.
oyunları rahat kaldıra bilirmi
Murat mı ismin ?
yok
bide bişey sorcam Xeon E5440 ben nerde bulabilirim sıfır aliexpress e çok güvenmiyom ve tek onda var

Son düzenleme:
Ya ben güzel bir işlemci arıyorum hangisi en iyisidir sence.

Oyunları rahat kaldırabilir mi?

Yok.
Bir de bir şey soracağım Xeon E5440 ben nerede bulabilirim sıfır Aliexpress'e çok güvenmiyorum ve tek onda var.

Letgo'dan satıl alabilirsin ben XEON5450 kullanmıştım ekran kartım GTX760'dı 4 GB RAM vardı istediğim oyunları oynuyabiliyordum CS:GO olsun LoL olsun hiçbir sıkıntı olmuyordu düşük ekran kartı ile de oynuyabilirsin bu oyunlar işlemci isteyen oyunlar çünkü işlemci de yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı