Intel Core Duo 2 sisteme yükseltme önerisi

SSD yükseltmesi ve anakartın desteklediği kadar ram yükseltmesi yapabilirsin. sistem 32bit ise 4gb ram'den fazlasına yükseltemezsin. Bunların haricinde içini açıp temizleyebilirsin. Başka da bişey yapamazsın Masaüstü olsa iş farklı ama işte laptop :/
Hiçbir parçanı belirtmemişsin ve bütçe de yok ortada. Ne önermemizi bekliyorsunuz?
+1

SSD yükseltmesi ve anakartın desteklediği kadar RAM yükseltmesi yapabilirsin. Sistem 32 Bit ise 4 GB RAM'den fazlasına yükseltemezsin. Bunların haricinde içini açıp temizleyebilirsin. Başka da bir şey yapamazsın Masaüstü olsa iş farklı ama işte laptop :/

+1

Ekran kartı modeliniz nedir ve kaç GB RAM var?

Hiçbir parçanı belirtmemişsin ve bütçe de yok ortada. Ne önermemizi bekliyorsunuz?

Sistem masaüstü yenilemeyi düşünüyorum yenilemessem 1K civarında yükseltme yapacağım ekran krtım GT 9400 1 GB 8 GB RAM 64 Bit Intel Core Duo 2 anakartı bilmiyorum.
Sistem masaüstü yenilemeyi düşünüyorum yenilemessem 1K civarında yükseltme yapacağım ekran krtım GT 9400 1 GB 8 GB RAM 64 Bit Intel Core Duo 2 anakartı bilmiyorum.

Bir de sorum olacak yenilemek için 2 sistem buldum birinden R3 3100 GT 1030 2 GB diğeri ise R3 1200 RX 560 4 GB hangisi daha iyidir.

Tabii ki de RX 560 ama işlemcinizin bu ekran kartını kaldırabileceğinden emin değilim bunun için başka konu aç bilenler yardım ederler dostum.

Tabii ki de RX 560 ama işlemcinizin bu ekran kartını kaldırabileceğinden emin değilim bunun için başka konu aç bilenler yardım ederler dostum.

Hayır yeni sistem almak yani Solid 3100 | R3 3100 GT 1030 2GB DDR4 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bumu yoksa https://www.teknobiyotik.com/bilgis...yari/teknobiyotik-a25-oyuncu-bilgisayari.html bumu ben R3 3100'den yanayım zaten 1 sene kullanıp ülke değiştireceğim için satacağım 1 sene sadece kullanılacak.

Ben olsam Pollux APU Pro alırdım. 2'sinden birini almak zorundaysan GT1030 olanı al işlemcisi daha güçlü. R3 1200 RX570 üstünü besleyemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı