İntel Core 2 Duo Ve Gts 250 hangi oyunları oynatır?

Grapis

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar bu sistemle hangi oyunları oynayabilirim ultra takıntım yoktur. Örn: Battlefield 3 Hitman Absolution, Max Payne, GTA 4 low yada medium akıcı şekilde oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • intel core 2 duo-2.8 gHz
  • nvidia gts 250-512 mb 256 bit
  • 4gb 866mhz ram

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda mediumda 59 fps veriyor kart başka videoda battlefield 3 highte 30 fps veriyor kafam karıştı.

Benim gittimğim cafedeki kartta nvidia gts 250 battfield 4 gta 4 te akıcı oynanıyor. 25 -35 arası fps veriyor. Tahminim bilmiyorum ama abi gözümün önünde bi anakartta gts250 taktı. Ciddi söylüyorum full highte 60-65 fps veriyor :D Hiç kasma yok full çözünürlük monitörde 23 i2369v geniş ekran IPS monitör işlemci de, intel duo :D Yani bilmediğiniz çok şey var eğer akıcı oynamak istiyorsan iyi bir anakart ve iyi bir ekran kartı tak performans max olur. İşlemci kötü olsa da bir şey olmaz. Anakart ve ekran kartı uyumu önemli tabi ki işlemcide darboğaz yapacak kadar kötü olmicak bi' de intel core quad Q9300 takarsan pc ucar :D

:) İnternet kafelerde kullanılan bir kart mı hiç bilmiyordum eğer öyleyse bir çoğu oyunu oynatır şuan zaten internet kafeye gitmekten bıktım.:)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı