Intel Core 2 sisteme ekran kartı önerisi

• Konuyu başlatan fouur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 1B

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım yaklaşık 7-8 yaşında ama beni şaşırtan bir durumu sizle paylaşıp şansımı bir kez daha zorlamak istiyorum... :D

Pc de daha önce 256 mb'lık ati ekran kartı vardı. Gta 4'ü oynayabilmek için donanımın ram'ini ve ekran kartını yükselttim. Hiç umudum yoktu açıkcası. 3 gb ram ve 1 gb 356 bit ati ekran kartı taktım. Pc gta 4 ü yüksek çözünürlükte çalıştırmasıyla beraber far cry 3 bitirdim. Yüksek çözünürlükte.

Şimdi hedefimde far cry 4 var :D
Oyun dx 11 destekli. Diyorum dx 11 bir ekran kartı alsam orta düzeyde oynayabilir miyim? Bilgisayarım gerçekten beni şaşırttığı için şansımı denemek istiyorum. Sıfırdan bir sistem toplamaktansa bir ekran kartıyla bunun da üstesinden gelebilir miyim?
Önceliğim ATI.

• Intel Core 1.8
  • 3 gb Ram
  • 2 Tb HDD
  • ? (Dx 11 destekli bir ekran kartı)

Öncelikle PSU güç kaynağı kaç watt? R7 250 takabilirsiniz. Diğer ekran kartları darboğaz yapar.

• 450w gerçek PSU var.
  • Intel Core2 E4300 1.80GHz CPU
Fiyata gelince de 250 300 lira arası düşünüyorum. Fiyat ikinci plan da öncelik dar boğaz yapmadan dediğim oyunu çalıştırabilmesi.

Verdiğim fiyata göre öneri yapmayın arkadaşlar düşündüğüm ikinci el fiyatını yazdım :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı