Intel Core 2 T5500 sistemde Windows'tan Android'e geçilir mi?

İbrahimse

Decapat
Daha fazla  
İşletim sistemim Windows, bazı insanlar Anroid'i bilgisayara uyarlamışlar. Sizce Android'e geçeyim mi? Amacım oyun oynamak.
Free fire vesaire.
Özellikler:
Mobil Intel r 945 chipset family.
3GB RAM.
Intel r Core tm 2 CPU T5500 @1.66 GHz 1.66 GHz.

İşletim sistemim Windows, bazı insanlar Anroid'i bilgisayara uyarlamışlar. Sizce Android'e geçeyim mi? Amacım oyun oynamak.
Free fire vesaire.
Özellikler:
Mobil Intel r 945 chipset family.
3GB RAM.
Intel r Core tm 2 CPU T5500 @1.66 GHz 1.66 GHz.

Android yerine bir Linux dağıtımına geçmen daha iyi olur. Linux Lite, lxle ve wattos dağıtımlarına bakabilirsin.

Linux Lite boşta 600-700 MB RAM tüketir. Wattos ve lxle ise boşta 300-400 MB RAM tüketir. İkisi de güzel dağıtımlar. Linux Lite ve Lxle Ubuntu tabanlı olduğundan kullanması biraz daha kolay olabilir.

Android yerine bir Linux dağıtımına geçmen daha iyi olur. Linux Lite, lxle ve wattos dağıtımlarına bakabilirsin.

Linux Lite boşta 600-700 MB RAM tüketir. Wattos ve lxle ise boşta 300-400 MB RAM tüketir. İkisi de güzel dağıtımlar. Linux Lite ve lxle Ubuntu tabanlı olduğundan kullanması biraz daha kolay olabilir.

Ben mobil oyun oynamak istiyorum mesela Free fire Linux da Play Store'e benzer bir uygulama var mı?

Ben mobil oyun oynamak istiyorum mesela Free fire Linux da Play Store'e benzer bir uygulama var mı?

Bu sistemle Free fire oynayabileceğini sanmam.

Bu sistemle Free fire oynayabileceğini sanmam.

İlla denemek istiyorum dersen Linux üzerinde Waydroid ile deneyebilirsin ya da direkt bir Android dağıtımı kurabilirsin PrimeOS gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı