İntel Core E8300 İşlemci yenileme

nadir511

Hectopat
Daha fazla  
Şu anki İşlemci İntel Core E8300 ekran kartım ise GTX 750ti işlemci çok geri kalıyor darboğaz oluyor ekran kartını yeni aldım alalı 1 gün oldu işlemciyi de değiştireceğim. Ama fazla pahalı olmasın beni GTA 5 in grafiklerinde de mahrum etmesin şuan ki işemcinin yaptığı gibi,yardımcı olursanız sevinirim.
Anakart modelim : http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/specs/ga-ep45t-ud3lr_10.html
(Anakrta uymak zorunda değil anakrta değiştirebilrim gerekirse beklerim biraz daha çok pahalı olmasın rica ederim).

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    40,4 KB · Görüntüleme: 305
Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Core 2 Quad Q8300 sizi üzmeyecektir. Gta 5'de Q8300 ile 60 FPS'yi yakalamayı başardım. Grass Quality ve Reflection medium gerisi very high 60 fps ama şehir içi işlemciden dolayı 40'lara düşüyor.

Q6600'ı ikinci el olarak alabilirsiniz. O dönemin popüler işlemcilerindendir. Sizin anakartınıza uyan işlemciler EXXXX ve QXXXX işlemcilerdir. Size Q olanlardan almanızı tavsiye ederim çünkü 4 çekirdekleri oluyor. E serisi alırsanız şu ankinden yüksek bir performans alacağınızı sanmam.

Xeon Seriside alabilirsin. Xeon e5450 yada X5460 modelleri gta5 te seni şaha kaldırır. Videoları var internette bak istersen. TRde 150 tl istiyorlar yurt dışından 70tlye geliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı