Intel Core i3 13.nesil sistem nasıldır?

• Konuyu başlatan sworx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 461
Bu daha iyi olur. Bütçe çıkmazsa tek tek R5 5500 sistem toplanabilir ama ekran kartı ikinci el olmak kaydıyla.
12100f 5500 den daha mantıklı değil mi?
Bildiğimden değil bilmediğimden soruyorum:D

16.000 TL bütçede sıfır almak istiyorsanız parça parça alarak düzgün bir şey alamazsınız. Şu an 20.000 TL'den aşağı düzgün sistem yok. Ekran kartını ikinci el alma şansın var mı?
bilmem hocam fiyatlara bakmam lazım
hocam iyi akşamlar. baktımda https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ustu-oyuncu-ekran-karti-asus-1159013027/detay bu iyimi
veya burdan bakarmısınız yani önereceğiniz?

12100f 5500 den daha mantıklı değil mi?
Bildiğimden değil bilmediğimden soruyorum:D
Değil maalesef.
Ben 2500 TL vermem GTX 1060 3 GB'a şahsen. GTX 1660/S bakmalısın.

hocam ne yazcağımı bilemediğim için sistem yazdım hani:)
hem en fazla 16k olursa sevinirim
12100F koyarsam nasıl olur veya önerceğiniz birşeyler bilgim var ama çok değil anlatırsanız sevinirim hocam. iyi akşamlar.

dediğim gibi ne yazacağımı bilemedim hocam :) üstteki yazıyı okurmusunuz
aklımda birşeyler var ama size bırakıyorum pek bilgim yok diye. iyi akşamlar.
Hocam anlamıyorsanız buraya sormanız yetiyor zaten. arkadaşlar gayet bilgili size net bir şekilde yardımcı olurlar. :)

Hocam anlamıyorsanız buraya sormanız yetiyor zaten. arkadaşlar gayet bilgili size net bir şekilde yardımcı olurlar. :)
evet hocam burdan bayadır araştırma yaparak birşeyler öğrendim zaten ilk ihtiyacım burdaki arkadaşlara danışmak oldu:)

Bu daha iyi olur. Bütçe çıkmazsa tek tek R5 5500 sistem toplanabilir ama ekran kartı ikinci el olmak kaydıyla.
hocam hazır sistem istemiyorum ya. bazen kandırabiliyorlar yanlış gönderiyolar falan. o yüzden

Son düzenleme:

Geri
Yukarı