Elektronik Intel Core i3 13100F işlemci 2450 TL!

Güzel fiyat.

Bunu alınca da 1 TB Toshiba taşınabilir harddisk 899 TL yerine yalnızca 899 TL'ye geliyormuş?

Screenshot_11.jpg

Güzel fiyat.

Bunu alınca da 1 TB Toshiba taşınabilir harddisk 899 TL yerine yalnızca 899 TL'ye geliyormuş?

Eki Görüntüle 1697170
Sırf bu kampanyadan yararlanmak için anakartım desteklemese bile 13100F alıyorum.

Bu arada işlemci alınmaz, OC çekilmiş 12100F'ten farkı yok.

Yanına da RX 6600 çek, tadından yeme. Laptop kullanıcısı olarak ağzım sulanıyor, bende de RTX 3060 olan laptop var fakat bir türlü masaüstü tadı vermiyor.

Sırf bu kampanyadan yararlanmak için anakartım desteklemese bile 13100F alıyorum.

Bu arada işlemci alınmaz, OC çekilmiş 12100F'ten farkı yok.

Ben yine fark var diye biliyordum. Neredeyse hiç fark yokmuş. Darboğaz testinde bile 5 FPS fark var. Bilgi için teşekkürler.

1. dakikaya bakın 5 FPS fark var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben yine fark var diye biliyordum. Neredeyse hiç fark yokmuş. Darboğaz testinde bile 5 FPS fark var. Bilgi için teşekkürler.

1. dakikaya bakın 5 FPS fark var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Intel yeni sokete geçeceğinden pek önem vermemiş gibi I3 serisine bu sene. Önbellek vs. falan arttırsalardı en azından.

Geri
Yukarı