Elektronik TEKNOPANDA KARAKIZ-7/Intel Core i3 13100F/GIGABYTE GeForce RTX 4060 16.999 TL

Parçaları kapalı ambalajında yollasa adı zaten hazır sistem olmaz?

Hem bu sistemden 500 kişi alacak desek binlerce iade edilmiş aynı parçayı nereden bulacaklar. Taş çatlasın 1-2 tanesinde iadeden dönmüş ama sıfır gibi olanı takılabilir normaldir. Hazır sisteme takmasa geri paketleyip sana satar neydi yani.
Hocam anakart değişikliğine gidilmeli mi ucuz 2 anakart var aynısı sayılır sanırım farkları nedir bilmiyorum ama tavsiyeniz nedir?

Tavsiye sisteminiz var mı mantıklı olan nedir hocam ödeme sayfasındaydım şu an bu yorumu gördüm :)

Ben kendime şöyle bir sistem yaptyım yapabiliyorsanız sizde yapın

ASUS B550M e TUF.
Ryzen 5600.
Arctixc Freezer 34 sports.
980 Pro 1 TB.
650 Gold PSU
TUF 6900 XT.
Lancool 205m mesh.
Predator 3200 MHz RAM.

Bu sistemi 23 bine topladım.

17 bin liraya daha iyi bir sistem topla o zaman. Çöp dediğin parçalara bak sanki aynı paraya 4090 sistem toplamış. Ne alalım o zaman dostum?

Ayrıca dendiği gibi, parçalar ambalajlı yollansa hazır sistem olarak nasıl satılsın? Bomboş bir yorum olmuş.

En boş yorumda seninki olmuş sen firmanın yaveri misin?

Bu yaptığım sistem remnant 2 de 2K da Ultra 60 FPS civarı vermöekte FSR açık olmadan.

Hem bu sistemden 500 kişi alacak desek binlerce iade edilmiş aynı parçayı nereden bulacaklar. Taş çatlasın 1-2 tanesinde iadeden dönmüş ama sıfır gibi olanı takılabilir normaldir. Hazır sisteme takmasa geri paketleyip sana satar neydi yani.

Senin bu dediğin çok saçma taş çatlasın bir iki tane iade demek seni firmanın yaveri yapar ya da firmanın adamı olduğun imajı verir hazır sistem satan firmalar iade ürünleri bir araya getirerek düşük fiyatta sunuyorlar bu durum Vatan PC harici birçok firmada mevcut Vatan PC istersen demonte yolluyor böyle konuşarak firmaları savunmayın.

Son düzenleme:
Sıfır sistem konusuna gelip, ikinci el onu bunu alamıyorsanız sorun benim değil demek de ayrı bir kafa gerçekten. Arkadaşa 7/24 madencilik yapılmış ekran kartlı kumar makinesi ile mutluluklar diliyorum.

Sistemdeki kasa güzel mi arkadaşlar? Birkaç yüz TL fark ile SSD'yi Kioxia ve RAM'i 16GB yapınca mantıklı oldu gibi. İleride illa güncelleme gerekir ama kasanın kaliteli olmasını istiyorum. Yorumunuz nedir?

Sıfır sistem konusuna gelip, ikinci el onu bunu alamıyorsanız sorun benim değil demek de ayrı bir kafa gerçekten. Arkadaşa 7/24 madencilik yapılmış ekran kartlı kumar makinesi ile mutluluklar diliyorum.

Sistemdeki kasa güzel mi arkadaşlar? Birkaç yüz TL fark ile SSD'yi Kioxia ve RAM'i 16 GB yapınca mantıklı oldu gibi. İleride illa güncelleme gerekir ama kasanın kaliteli olmasını istiyorum. Yorumunuz nedir?

1 senelik madencilik yapmış kartlar 7/24 yapsa bile hiçbir sıkıntı olmaz bilinçsiz konuşan kafaları hiç sevmem donanım bilgin var mı madencilikle ilgili ne biliyorsun ekran kartlarının ne kadar dayanıklığı olduğundan haberin yok senin.

Fiyatına göre çok iyiymiş.

Geri
Yukarı