Intel Core i3 sisteme oyun önerisi

Tyrex00

Centipat
Daha fazla  
İşletim sistemi: Windows 10 Pro.
İşlemci: Intel Core i3.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: Intel (r) HD Graphics 4000.
Paylaşılan bellek: 1792 MB.
NVIDIA GeForce 820M.

Arkadaşlar sistemim böyle, laptop kullanıcısıyım. Hangi oyunları önerirsiniz? En çok silah oyunlarını seviyorum.

İşletim sistemi: Windows 10 Pro.
İşlemci: Intel Core i3.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: Intel (r) HD Graphics 4000.
Paylaşılan bellek: 1792 MB.
NVIDIA GeForce 820M.

Arkadaşlar sistemim böyle, laptop kullanıcısıyım. Hangi oyunları önerirsiniz? En çok silah oyunlarını seviyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Team Fortress 2. Düşük grafiklerde takıl zaten düşükle yükseğin çok farkı yok . Olmadı 1024x te oynarsın ama sarar.

Max Payne 2 oyna bir de LoL falan akar.

Bence de benim sistemim ondan biraz yüksek PES 17 oynuyorum bayağı iyi oyun optimizasyonuda mükemmel.
GT 220 ile bile 60 FPS oynanabilir o oyun, optimizasyonu harika cidden. 720p düşükte oynuyorum sabit 60 FPS. Herhalde 720p orta yapsam 30 FPS'e düşer gibi.

Bir başka önerim Stardew Valley olur.

GT 220 ile bile 60 FPS oynanabilir o oyun, optimizasyonu harika cidden. 720p düşükte oynuyorum sabit 60 FPS. Herhalde 720p orta yapsam 30 FPS'e düşer gibi.

Bir başka önerim Stardew Valley olur.

Evet mesela benim bilgisayarım PES 18'in minimum sistem gereksinimini karşılıyor olmasına rağmen 20 FPS üstüne çıkamıyorum PES 16 da fazla oynayamıyorum serinin en iyi optimizasyon olan oyunu o ve günümüz oyunları arasındada çoğunda böyle bir optimizasyon yok oyun yağ gibi akıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı