Intel Core i5 1135G7 nasıldır?

Cavid Ali

Femtopat
Daha fazla  
Laptop alacağım Intel Core i5 1135G7 2.4-4.2 GHz arası gücü olduğu yazılıyor. Nasıl bir işlemci zayıf mı? Hangi oyunları açar?4.2GHz-e kadar çalışabilir mi kendi kendine?

Laptop alacağım Intel Core i5 1135G7 2.4-4.2 GHz arası gücü olduğu yazılıyor. Nasıl bir işlemci zayıf mı? Hangi oyunları açar?4.2GHz-e kadar çalışabilir mi kendi kendine?
Aynı işlemcili laptopum var günlük kullanım internette gezinme üzmez ama alcağın laptopun ekran kartı varsa oynatır yoksa oynatmaz.

1135G7 işlemcili laptop kullanıyorum, günlük basit işler, film izlemek vs. için alıştım. Dahili ekran kartı Iris Xe'nin gücü beni şaşırttı, çift kanal RAM ile neredeyse RX 550'ye yakın performansı var diyebilirim. Ağır olmayan çoğu oyunu, e-spor oyunlarını oynatır ama soğutmanın da iyi olması lazım. Tek kanal RAM ile performans yarı yarıya düşük olur bunu da göz önüne al.

Call of Duty serisini seven biriyim hangi oyunlarını oynayabilirim bu laptopla?

Eski MW serilerinin ve daha eski oyunların hepsini 1080p yüksek ayarlarda oynatır. Yeni oyunlar veya en azından 2015 yılından sonra çıkan oyunlar oynanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı