Intel Core i5 11600K İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Intel-11th_Gen-Core-desktop-1543x1080.jpg

Intel’in 11. Nesil Rocket Lake-S ailesine ait orta sınıf Core i5 11600K modelini inceliyoruz. 11. Nesil Intel işlemcilerin piyasaya çıkışı biraz sancılı olmuştu. Serinin en üst modeli olan 11900K’yı incelemiş ve hem güç tüketimi hem de sıcaklıklarını eleştirmiştik. Bugün ise test masamızda farklı bir model var: i5 11600K. Intel, en üst model 11900K ile tacı […]

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Devamı: Intel Core i5 11600K İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Son düzenleyen: Moderatör:
11. neslin satışı var mı?

Her yerde incelemesi var ama internette satan bi' yer bulamadım.

i5 11600K satışta.

R5 5600X'e stok soğutucu takıp karşılaştırmanız pek adil olmamış bence. Ama Intel i5 11600K'yı yapmış diyebilirim. Biraz daha ucuza geçmiş bazı yerlerde. Ancak verimlilik konusunda hala abileri gibi.
Amacımız toplam sahip olma maliyetine vurgu yapmaktı biraz da zira soğutucu AMD'nin bu işlemci ile gönderdiği Wraith Stealth modeli. Video sonunda da bunu açıkladık fakat sona kadar izlemeden yorum yaptınız diye düşünüyorum.

Video sonunda da bunu açıkladık fakat sona kadar izlemeden yorum yaptınız diye düşünüyorum.
Bunu yazdıktan sonra sonunu izledim. Ben anladım zaten ne yapmaya çalıştığınızı ama bir de aynı şartlar altında fark edecek mi diye düşünüyorum da o yüzden. Bu arada elinize sağlık güzel bir inceleme olmuş hocam. :D

Nesil numarasını yazarken bir tane 1'i fazla yazmışlar sanırım. :p

Güzel inceleme, emeğinize sağlık. AMD de harikalar yaratıyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı