INTEL CORE i5-3330 3.00GHz Nasıl bir işlemci ?

jesteko27

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar ben INTEL CORE i5-3330 3.00GHz bu işlemciyi almayı duşunuyorumda kullanan arkadaşlar veya konuyla bilgili olan arkadaşlar bu işlemci hakkında verimlilik ve performansı hakkında bilgi verebilir mi ?

Vatandan 4. nesil alın. 4440 işinizi görür.
Bende bu işlemciyi önerecektim ama 1155 pinli bir işlemci aradığı için 1155 pinli bir anakarta sahip olduğunu düşündüm. 
Sistem sıfırdan mı toplanacak yoksa herşey varda sadece işlemci mi lazım ona göre bir öneri yapalım böyle çok boş konusuyor oluyoruz.

Alacağınız işlemcinizin elinizdeki anakarta uyumlu olması gerekir. Anakartınızın söket türü ve bütçeniz nedir ?

Bende bu işlemciyi önerecektim ama 1155 pinli bir işlemci aradığı için 1155 pinli bir anakarta sahip olduğunu düşündüm. 
Sistem sıfırdan mı toplanacak yoksa herşey varda sadece işlemci mi lazım ona göre bir öneri yapalım böyle çok boş konusuyor oluyoruz.
Aynen tek işlemcı anakartım kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı