Çözüldü Intel Core i7 3770 ve R7240 Tabanlı Sistem Mojave ile Uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

apple ceo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Aşağıdaki parçalar Mojave ile uyumlu mudur?

Asus H61M-D
Intel Core i7 3770
Asus R7 240 2GB ekran kartı
8GB RAM
Samsung Evo 850 240 GB SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı çoğu r7 240 kullanan arkadaşımda devreye girmedi yani çalışmadı tam olarak. Mojave için başka bir kart kullanın veya mojave öncesi sürümleri kullanın.

Ekran kartı çoğu r7 240 kullanan arkadaşımda devreye girmedi yani çalışmadı tam olarak. Mojave için başka bir kart kullanın veya mojave öncesi sürümleri kullanın.
Hocam Mojave önceki sürümledede Sierra, High Sierre'da adobe photoshop orjinal şekilde kuruyorum fakat sorun yaşıyorum.
Ancak diğer adobe ürünleri sorunsuz şekilde çalışıyor. Örnek olarak after efect dreamwear.
Hocam ekran kartımı Mojave'de tanıttırdım başarılı şekilde okuyarda suan tek sıkıntım cihazımda samsung eve 850 240 GB SSD var. Bu SSD sadece Mojave yüklü ve bilgisayarın açılış süresi 1 dakika civarlarında sebebi nedir ?

Eğer TRIM desteğini aktif etmişseniz ondan kaynaklanıyor olabilir, zira maalesef TRIM açılış süresini bayağı bir etkiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı